08 жовтня 2013
«Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» виступає партнером Національного прийому “Open Ukraine” у Бостоні

Юридичне бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» (Україна) виступило партнером Національного прийому “Open Ukraine”, організованому Асоціацією юристів України під час Щорічної конференції Міжнародної Асоціації юристів (IBA). Захід відбувся 8 жовтня 2013 року в одному із конференц-залів ділового центру Бостона, США.

Національний прийом – це урочиста вечеря в національному стилі, яка проводиться для того, щоб представити країну західним та східним колегам та познайомити їх з бізнесом, юридичним ринком і  національними традиціями України під час неформального заходу.

Прийом успішно проводиться другий рік поспіль, глобальний бізнес демонструє великий інтерес до України, її потенціалу та можливостей. Прийом відвідали більше 160 керівників глобальних  юридичних фірм.

У заході прийняли участь керуючий партнер Бюро в Україні Сергій Свириба, керуючий партнер Бюро в Санкт-Петербурзі Ілля Нікіфоров, партнери Оксана Ільченко, Олексій Резніков та Маркіян Ключковський, а також керівник банківської і фінансової практики, ринків капіталу Роман Степаненко.

 

Ключові контакти