31 жовтня 2013
Ілона Цекелі візьме участь в 5-ій Конференції IBA «Злиття та поглинання в Росії та СНД»

Ілона Цекелі, партнер «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» в Україні, візьме участь у 5-ій Конференції Міжнародної Асоціації юристів (IBA) «Злиття і поглинання в Росії та СНД», яка відбудеться 31 жовтня 2013 року в Москві. Конференція організована Комітетом із корпоративного права та угод M&A Міжнародної Асоціації юристів за підтримки Європейського Регіонального Форуму IBA, Адвокатської палати м. Москви та Федеральної палати адвокатів Російської Федерації.

Учасники обговорять останні тенденції та актуальні теми в законодавстві, яке регулює питання M&A в Росії та СНД, транскордонні угоди M&А, забезпечення compliance корпоративного та антимонопольного законодавства в угодах M&A, спори, що виникають при проведенні угод з M&A, а також почують поради і коментарі світових експертів у даній галузі.

Робін Уіттерінг, партнер Бюро в Росії, виступить модератором сесії: «Основні питання, що виникають при проведенні угод М&A в Росії та СНД».

Серед учасників заходу корпоративні юристи, юристи приватної практики, фінансисти та інші фахівці, що спеціалізуються на М&A.

З детальнішою інформацією щодо заходу можна ознайомитися на офіційній сторінці конференції.

Ключові контакти