20 лютого 2014
Ілона Цекелі візьме участь у церемонії нагородження переможців The Lawyer European Awards 2014

20 лютого 2014 року в Лондоні відбудеться церемонія вручення найбільш престижної міжнародної премії The Lawyer European Awards 2014. Партнер Бюро Ілона Цекелі візьме участь у заході.

Щорічна премія The Lawyer European Awards 2014 визначає провідні юридичні фірми в 25 номінаціях, які об'єднують 47 європейських країн. Критеріями для відбору переможця є якість послуг та інноваційний підхід до вирішення завдань, а не чисельність юристів. Всіх номінантів премії об'єднує не тільки прагнення надавати першокласний сервіс, а й чітко обрана стратегія подальшого розвитку. Номінантів оцінює журі, до складу якого входять керуючі партнери приватних юридичних фірм, а також юридичні радники найбільших міжнародних корпорацій.

Неодноразовий переможець минулих років, Адвокатське бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» цього року знову входить у список претендентів на отримання премії в рекордній кількості категорій, включаючи :

  • Юридична фірма року в Україні та СНД ;
  • Фірма року в області корпоративного права в Європі ;
  • Юридична фірма року в Росії.

Крім того, Дмитро Афанасьєв, Голова Комітету партнерів Бюро, номінований на отримання премії « Керуючий партнер року в Європі».

Ознайомитися зі списком номінантів на премію The Lawyer European Awards 2014 можна за посиланням.

Ключові контакти