28 листопада 2012
Оксана Ільченко виступила на семінарі з питань конкуренційного права, організованому італійською банківською групою Intesa Sanpaolo

Оксана Ільченко, партнер ЮБ "ЄПАП" в Україні, виступила на семінарі з питань конкуренційного права, організованому італійською банківською групою Intesa Sanpaolo.

Захід відбувся 28 листопада в Мілані для іноземних дочірніх банків Групи. Семінар був присвячений нещодавнім подіям і очікуваним тенденціям у сфері антимонопольного регулювання, а також у судовій та адміністративній практиці ЄС та сусідніх країн, що застосовуються до банківської діяльності в юрисдикціях, де провадить діяльність Intesa Sanpaolo. 

Окрім цього, учасники обговорили тенденції протекціонізму на державному рівні в неспокійні для світової економіки часи, а також питання стосовно того, чи чинне конкуренційне законодавство дозволяє ефективно реагувати на ці виклики. Поміж іншим, особливу увагу приділили обговоренню способів, завдяки яким компанії можуть ефективно вести бізнес, дотримуючись вимог конкуренційного законодавства.

Основною темою презентації Оксани Ільченко були останні тенденції у сфері українського та російського антимонопольного регулювання.

 

Ключові контакти