18 квітня 2012
Оксана Ільченко візьме участь у VIII щорічному «Українському інвестиційному саміті» в Лондоні

Оксана Ільченко, партнер практики злиттів та поглинань і корпоративного права ЄПАП в Україні, візьме участь в одній з найбільших в світі конференції з інвестицій – «Українському інвестиційному саміті», який відбудеться 18-20 квітня 2012 року у Лондоні.

Український інвестиційний саміт в Лондоні – це унікальна міжнародна бізнес-конференція з інвестицій в Україну. Конференція вже восьмий рік збирає учасників зі всього світу для відкритих та актуальних дебатів, присвячених викликам та сприятливим можливостям для інвестицій в Україну, обговоренню економіки та інвестиційного клімату. Окрім іншого, програма заходу включає обговорення корпоративних стратегій модернізації виробничих потужностей, впровадження бізнес-процесів світового класу, питання завоювання та розширення частки у національному, європейському і світовому ринках.

До складу доповідачів входять 60 представників українського уряду, провідних українських компаній, найбільших міжнародних стратегічних інвесторів та фінансових установ, а також і найбільш авторитетні аналітики.

Ключові контакти