18 жовтня 2013
Оксана Ільченко виступила на семінарі Intesa Sanpaolo з питань конкуренційного права у Мілані

Партнер практики M&A та корпоративного права Бюро в Україні Oксана Ільченко, виступила на семінарі з питань конкуренційного права, організованому другий рік поспіль італійською банківською групою Intesa Sanpaolo 18 жовтня 2013 року в Мілані.

У своїй презентації Оксана Ільченко зробила огляд сфери українського конкуренційного права, а також поділилася особливостями практичної діяльності Антимонопольного комітету України.

Метою проведення семінару є донесення думки про важливість дотримання антимонопольного законодавства на всіх рівнях групи Intesa Sanpaolo. Учасники семінару, у тому числі представники материнських підрозділів і міжнародних філій банку, зовнішні консультанти та спеціалісти у сфері антимонопольного права, представили огляд останніх змін в антимонопольному законодавстві у світі та в Європейському союзі зокрема.

Серед іншого, учасники семінару обговорили найбільш значущі справи з конкуренційного права у 2013 році, перспективи групи Intesa Sanpaolo: італійський, європейський і міжнародний сценарії, новели законодавства та судової практики, а також тенденції у відповідних юрисдикціях.

 

 

 

Ключові контакти