27 лютого 2015
Сергій Свириба, Маркіян Ключковський та Ілона Цекелі візьмуть участь в XI Щорічному юридичному форумі «Розвиток ринку юридичних послуг в Україні – 2015»

27 лютого 2015 року в Києві відбудеться XI Щорічний юридичний форум Асоціації правників України (АПУ) «Розвиток ринку юридичних послуг в Україні – 2015». Партнери Сергій Свириба, Маркіян Ключковський та Ілона Цекелі візьмуть участь у заході.

«Розвиток ринку юридичних послуг в Україні-2015» - спеціалізований захід для керівників юридичних фірм, директорів юридичних департаментів і фахівців з питань управління та розвитку бізнесу. У якості доповідачів форуму виступлять провідні юристи країни, які відомі не лише своїми здобутками на юридичному поприщі, але й успішною роботою у якості управлінців та керманичів власної практики.

Програма Форуму включає в себе наступні секції:

  • Епоха реформаторства: суди, адвокатура, юридичний бізнес
  • Коли не до жартів: як втримати фірму на плаву та зберегти клієнтів
  • Панельна дискусія на тему: «Революція партнерства?»
  • Мотивація та інновації: управління юридичною фірмою в кризові часи

У ході форуму планується обговорення наступних питань: підведення підсумків розвитку ринку юридичних послуг 2014 року та визначення трендів та тенденцій на рік наступний, актуальні питання управління юридичним бізнесом та структурування внутрішньої роботи компанії, новели законодавства, які впливатимуть на розвиток юридичної практики наступного року, зокрема, нового законодавства про адвокатуру та адвокатську діяльність, а також особливості судової реформи.

Сергій Свириба, керуючий партнер ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна, виступить модератором однієї із секцій на тему: «Революція партнерства?». Маркіян Ключковський, партнер міжнародної арбітражної та судової практики Бюро, виступить із доповіддю на тему: «Голова в хмарах: інновативність ІТ-технологій у консервативному юрбізнесі». 

З детальнішою інформацією щодо заходу можна ознайомитися на офіційній сторінці Асоціації

Ключові контакти