БЮРО В ЗМІ
30 серпня 2016

Оптимізація у сфері інтелектуальної власності | коментар Тараса Кислого, «Юридична газета»

Кабінет Міністрів України прийняв постанову про оптимізацію діяльності центральних органів виконавчої влади державної системи правової охорони інтелектуальної власності. Одним зі шляхів оптимізації в Уряді визначили ліквідацію Державної служби інтелектуальної власності з подальшою передачею її функцій з реалізації держполітики у сфері інтелектуальної власності Мінекономрозвитку. Про можливі наслідки та перспективи такого кроку «ЮГ» запитала у фахівців. arrow

15 липня 2016

Беззахисна позиція: стартап-ідеї потрібно втілювати, а не захищати (російською мовою) | коментар Тараса Кислого, «Media Marketing Review»

arrow

02 липня 2016

Про відкликання дозволів на будівництво житлових комплексів: що робити інвесторам (російською мовою) | коментар Олега Бойчука, «3m2»

arrow

30 червня 2016

Перспективи створення IP-суду в Україні (російською мовою) | коментар Тараса Кислого, «Юридична практика»

arrow

22 червня 2016

Вступив в силу закон, що зобов'язує стягувати аліменти з позбавлених батьківських прав (російською мовою) | коментар Юрія Некляєва, «Інтерфакс-Україна»

arrow

17 червня 2016

Звинувачений у крадіжці представник парламенту покинув територію України (англійською мовою) | коментар Сергія Гребенюка, «Kyiv Post»

arrow

10 червня 2016

ЄЕК не вводитиме обмеженнь на постачання феросилікомарганцю з України (російською мовою) | коментар Гліба Бялого, «Інтерфакс-Україна»

arrow

08 червня 2016

Угоди без кордонів | коментар Маркіяна Ключковського , «Юридична газета»

Україна продовжує крокувати до Європи. Однією із запорук успіху на цьому нелегкому шляху є привабливість держави для закордонних інвесторів. Однак для того, щоб вкладати гроші в економіку держави, іноземці мають бути впевнені в належному правовому захисті своїх інтересів. І якщо національні суди такої впевненості гарантувати не можуть, вони принаймні мають забезпечити переконання у тому, що легітимність вердиктів іноземних судових установ на території України не підлягатиме сумніву. Як захистити іноземні домовленості та чи всі вони мають виконуватися на теренах держави, судді разом з іноземними фахівцями обговорили під час міжнародного семінару «Визнання та виконання рішень міжнародних комерційних арбітражів та іноземних судів в Україні – погляд ззовні». arrow

06 червня 2016

Рух у напрямку «ProZorro». Філософія прозорості, або Як забезпечити конкуренцію? (російською мовою) | коментар Арсена Мілютіна, «Аптека.ua»

arrow

06 червня 2016

Введення ЄЕК мит на український ферросиликомарганец через політичні амбіції Росії вдарить по споживачах в ЄАЕС (російською мовою) | коментар Гліба Бялого, «Інтерфакс-Україна»

arrow

11 травня 2016

Прочинена реанімація: як змінювати допуск батьків в палати до дітей | комментар Вікторії Подворчанскої, «Українська Правда»

Месяц назад Министерство здравоохранения Украины обнародовало проект приказа и порядка допуска родителей в детские палаты интенсивной терапии. За это время лоббировавшие проект общественные организации проанализировали документ и подали в министерство свои замечания и предложения. arrow

28 квітня 2016

Рішення Окружного суду Гааги у справі (російською мовою) | коментар Маркіяна Ключковського, «Юридична практика»

arrow

22 квітня 2016

Про кримінальну відповідальність за внесення недостовірної інформації в систему автоматизованого арешту коштів (російською мовою) | коментар Сергія Гребенюка, «Юридична практика»

arrow

13 квітня 2016

Про дії ГПУ стосовно колишнього заступника генерального прокурора (російською мовою)| коментар Сергія Гребенюка, «Юридична практика»

arrow

11 квітня 2016

Як адвокати оцінюють пропоновані вимоги щодо доступу до професії | коментар Арсена Мілютіна, «Закон і Бізнес»

Сьогодні українські юристи можуть займатися судовим представництвом, не маючи статусу адвоката. Однак реформування адвокатури обіцяє докорінні зміни усталеного порядку речей. Дізнатися, як правникові зберегти за собою право на представництво, можна, проаналізувавши низку профільних законопроектів, зареєстрованих у парламенті. arrow