24 квітня 2012
Best Lawyers 2012: ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» лідирує в рейтинзі провідних юристів СНД

Цього року ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» значно посилило свої позиції у міжнародному рейтингу Best Lawyers 2012. В загальному підсумку 27 юристів і партнерів Бюро увійшли до числа провідних експертів у 24 областях права в Росії, Україні та Білорусі, тим самим закріпивши за фірмою статус провідного гравця ринку СНД.

В українському рейтингу Best Lawyers Бюро представлено 5 партнерами. Видання традиційно рекомендує в якості провідних експертів в галузі вирішення спорів керуючого партнера київського офісу Бюро Сергія Свирибу і партнера Олексія Рєзнікова. Ольга Хорошилова рекомендована для роботи у сфері банківського та фінансового права, ринків капіталу і проектного фінансування; Володимир Діденко - в області податкового права; а Ілона Цекелі - в області банківського та фінансового права, нерухомості та земельного права. Повний список юристів, рекомендованих для роботи в Україні доступний тут.

У Білорусі Best Lawyers рекомендує керуючого партнера мінського офісу Бюро Дениса Туровця і партнера Анну Русецьку, відзначаючи їх експертизу в області корпоративного, антимонопольного, митного права, міжнародного арбітражу, регулятивного права, судових спорів, податкового права, злиттів і поглинань, трудового права та медіа. Список юристів, рекомендованих для роботи у Білорусі доступний тут.

У російський рейтинг Best Lawyers цьому році увійшла рекордна кількість юристів та партнерів - довідник рекомендує 20 експертів Бюро для 23 ключових областей права. Повний список юристів, рекомендованих для роботи в Росії доступний тут.

Ключові контакти

вернуться в Новости