30 квітня 2013
Бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» знову удостоєно блискучих рекомендацій Chambers Europe 2013 для трьох країн СНД

Цього року «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» знову підтверджує свій статус провідної юридичної фірми в СНД, отримавши рекомендації одного з найбільш авторитетних рейтингів Chambers Europe 2013 у всіх ключових галузях практики для Росії, України та Білорусі.

В Україні Бюро рекомендовано одразу у 8 сферах практики, включаючи банківське та фінансове право, ринки капіталу, злиття і поглинання та корпоративне право, антимонопольне право, вирішення спорів, інтелектуальна власність, реструктуризація та банкрутство, а також податки. Юристи Бюро також отримали 12 індивідуальних рекомендацій, при цьому три партнера посіли перші рядків відповідних рейтингів.

У сфері банківського та фінансового права, як зазначає довідник, Бюро «продовжує консультувати великі державні компанії і брати доручення від міжнародних кредиторів». Відмічена робота команди на Ощадбанк - з випуску кредитних нот на 200 млн доларів США - і Activ Solar - з фінансування великої сонячної електростанції в Криму. За відгуками клієнтів, з командою Бюро «дуже комфортно працювати», вона орієнтована на результат і «доступна в режимі 24/7». Вищий індивідуальний ранг партнера Ольги Хорошилової довідник пояснює тим, що її «дуже люблять клієнти», відзначаючи її «глибокі знання, вміння допомогти і чудове бачення можливих ризиків».

У сфері ринків капіталу практика рекомендована, як така, що має багаторічний досвід консультування уряду України з державного боргу і отримує багато доручень від міжнародних інвесторів, таких як Morgan Stanley, «Тройка Діалог» і China Development Bank Corporation. Клієнти відзначають «дуже серйозний досвід команди у сфері ринків боргового капіталу», виділяючи Ольгу Хорошилову як «найдосвідченішого» експерта і захоплюючись її «зоряною» практикою, що охоплює ринки капіталу, банківське та фінансове право і реструктуризацію і банкрутство.

У сфері реструктуризації та банкрутства Chambers особливо відзначає такі проекти, як консультування Erste Bank Ukraine, як позичальника, з реструктуризації боргу в 33 млн. доларів США, а також вказує DCH Group, Alitalia і Altimo Holdings & Investments серед інших клієнтів. Ольга Хорошилова удостоєна персональної рекомендації.

Антимонопольна практика офісу охарактеризована як «сильна практика», яка спрямовує основні зусилля на антимонопольні узгодження угод. Серед прикладів відзначаються проекти для Ощадбанку, Unilever, SAMSUNG, Erste Group Bank і Nordic Capital. Партнер Оксана Ільченко відзначена як «всебічний експерт в антимонопольному праві».

У сфері злиттів і поглинань та корпоративного права довідник відзначає такі проекти Бюро, як надання консультацій Ощадбанку з українського права в угоді на суму 1 млрд. доларів США з придбання групи «Тройка Діалог», а також супровід виходу на український ринок оператора зв'язку «Мегафон». Серед інших клієнтів відзначені Unilever, Mayr-Melnhof Karton, «Кернел» і «Содружество». Оксана Ільченко персонально рекомендована як експерт, з яким «легко працюється - швидко і ефективно».

Традиційно високі позиції у сфері вирішення спорів підкріплені індивідуальними рекомендаціями відразу чотирьох українських юристів. Двоє з них рекомендовані як експерти першого ешелону: «винахідливий інтелектуал» Сергій Свириба і «один з кращих судових юристів» Олексій Резніков. «Багато схвальних відгуків», за словами довідника, викликає інший партнер практики Маркіян Ключковський. Його характеризують як найвищою мірою «відданого своїй справі».

Chambers відзначає істотний розмір практики Бюро, а також її роботу з міжнародних проектів, інвестиційного арбітражу і комерційних судових спорів, зокрема з податковими та митними органами. Серед клієнтів відзначені Unilever, Auchan і Parex Banka.

У сфері інтелектуальної власності довідник відзначає роботу Бюро на численні медіа-компанії, міжнародні концерни, такі як Hitachi and Sony, а також УЄФА щодо захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності під час ЄВРО 2012. Клієнти хвалять практику за «оперативність і вміння добре керувати спільною роботою залучених до проекту сторін», а також за «прагматичність і готовність надати розумні альтернативи». Радник Тарас Кислий відзначений як «оперативний і клієнтоорієнтований юрист».

Нарешті, Бюро рекомендовано для податкового права. За словами аналітиків, ця практика «сильно виграє від блискучої репутації Бюро у вирішенні спорів», займаючись при цьому також супроводом угод, податковим compliance та кримінально-правовими питаннями.

Ключові контакти

вернуться в Новости