16 березня 2012
Chambers Global 2012 рекомендує ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» серед найкращих фірм СНД

ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» знову отримало високу оцінку провідного міжнародного юридичного довідника Chambers Global 2012. Після низки злиттів, Бюро вперше рекомендовано для роботи за всіма ключовими галузями практики одразу в 5 юрисдикціях, включно з Росією, Україною, Білоруссю, Казахстаном і Великобританією.

В Росії Бюро вже декілька років поспіль є лідером у сфері вирішення спорів. Індивідуальні рекомендації отримали Голова Комітету партнерів Дмитро Афанасьєв, партнери Євген Ращевський, який «за досить короткий термін завоював прекрасну репутацію», та Дмитро Дякін, якого названо «прекрасним професіоналом, що має вагому позицію».

На думку гравців ринку, Дмитро Афанасьєв – «дійсно сильний юрист, який має видатні аналітичні здібності, а також володіє багатьма аспектами професії». «Його досвід та популярність роблять йому честь, окрім того, він є ключовим контактом у фірмі».

Одним з провідних експертів у сфері вирішення спорів Chambers Global називає Іллю Нікіфорова, який вже кілька років поспіль належить до перших категорій рейтингу. Ілля Нікіфоров – «добре відомий експерт у сфері міжнародного арбітражу». Як професіонал та «освічений та дуже розумний» юрист, що «володіє величезним досвідом», він «заслуговує найвищої оцінки».

Довідник також рекомендує Бюро для роботи у сфері злиттів та поглинань і корпоративного права, енергетики та природних ресурсів, а також реструктуризації та банкрутства. Серед експертів Бюро окремо рекомендовано Дмитро Афанасьєв, а також партнер лондонського офісу Аллен Томас, який «володіє багаторічним досвідом та консультує клієнтів Бюро під час транснаціональних угод»

Довідник вперше рекомендує Кирила Ратнікова для роботи одразу у двох сферах права – злиттів та поглинань і корпоративного права, а також енергетики та природних ресурсів. «Експертиза та досвід Кирила Ратнікова щодо консультування інвесторів по всій території СНД – безперечна перевага для Бюро».

Старший юрист Бюро Павло Садовський відмічений як багатообіцяючий молодий спеціаліст у сфері інтелектуальної власності.

Фірма отримала традиційно високу оцінку аналітиків Сhambers Global для роботи в Україні. «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» рекомендовано у сфері банківського та фінансового права, злиттів та поглинань і корпоративного права, вирішення спорів та реструктуризації і банкрутства.

Керуючого партнера ЄПАП в Україні Сергія Свирибу відмічено як одного з найкращих юристів у сфері вирішення спорів. Він «займає активну позицію в ICSID, де представляє Україну у ряді інвестиційних спорів».

Партнер Ольга Хорошилова названа провідним експертом в сфері банківського і фінансового права, а також рекомендована для реструктуризації і банкрутств. Ольга «володіє прекрасними знаннями» та завжди «націлена на вирішення задач». Клієнти виділяють «навички та комерційний спосіб мислення» Ольги.

Ендрю Мак, який раніше базувався у Києві, а після злиття очолює офіс Бюро у Вашингтоні, рекомендований у сфері злиттів і поглинань, комерційного та корпоративного права. Він володіє «величезним досвідом в Україні» та «прекрасною репутацією як юриста, що супроводжує складні міжнародні угоди».

Бюро рекомендовано для роботи в Казахстані, а Кирило Ратніков відмічений як експерт, що працює в цій юрисдикції.

Діяльність Бюро в Білорусі також отримала високу оцінку Chambers Global, а керуючий партнер офісу Денис Туровець і партнер Анна Русецька названі «досвідченими та амбіційними спеціалістами, що переповнені ентузіазмом щодо того, чим займаються».

вернуться в Новости