17 січня 2017
Джеймс Уорлік приєднався до ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і Партнери» у Вашингтоні

17 січня 2017 року Джеймс Б. Уорлік (James B. Warlick) приєднався до ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» у Вашингтоні у якості партнера. Пан Уорлік сфокусується на взаємодії з американськими та міжнародними компаніями, стратегічному розвитку взаємовідносин з клієнтами і органами державної влади, а також законотворчості.

Пан Уорлік більше 30 років пропрацював в Уряді США. Він є одним з найповажніших високопоставлених американських дипломатів з багаторічним досвідом роботи у якості спеціального представника, учасника переговорів, радника з політичних питань, керівника проектів. Пан Уорлік активно взаємодіяв з різних питань з Україною та країнами СНД і володіє значним досвідом роботи з країнами, що  розвиваються.

Джеймс Уорлік – випускник Стенфордського і Оксфордського університетів, а також Школи права і дипломатії ім. Флетчера. Доцент права Університету штату Арізона. Пан Уорлік володіє унікальною експертизою і знаннями в області політики, стратегічного планування та консультування.

«Я дуже радий можливості працювати з Джеймсом Уорліком. Досвід і знання Джеймса будуть корисні для наших клієнтів як у Вашингтоні, так і в основних юрисдикціях присутності Бюро», – зазначив Ендрю Мак, керуючий партнер вашингтонського офісу.

«Для мене велика честь стати частиною команди справжніх професіоналів. Це новий етап моєї кар'єри і прекрасна можливість використовувати мій досвід для розвитку відносин з американськими та міжнародними компаніями, які ведуть бізнес в регіоні СНД, а також сприяти поліпшенню взаємовідносин між країнами у цей перехідний період», – підкреслив пан Уорлік.

вернуться в Новости