17 червня 2013
АБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» - єдина юридична фірма СНД у рейтингу The Lawyer European 100 і абсолютний лідер у доході на партнера

За результатами дослідження, яке щорічно проводиться провідним британським юридичним виданням The Lawyer, АБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» є абсолютним лідером рейтингу The Lawyer European 100, займаючи перше місце за доходом на партнера і демонструючи високий показник за доходом на юриста. У загальному рейтингу Бюро займає 18 позицію та є єдиною юридичною фірмою СНД, що увійшла до сотні провідних юридичних фірм Європи.

У 2012 році за рівнем доходу на партнера, який за даними The Lawyer, склав 3,93 мільйона євро, АБ "Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери" випереджає решту юридичних фірм Європи, займаючи 1-ший рядок рейтингу.

Об'єднуючи 243 юриста і 30 партнерів при загальній кількості співробітників у 429 осіб, Бюро обіймає 3-є місце в рейтингу за співвідношенням кількості юристів на одного партнера і демонструє високий показник за рівнем доходу на юриста.

Загальна сума доходу Бюро у 2012 році, за підрахунками The Lawyer, склала 118 мільйонів євро, що дозволило фірмі зайняти 18-й рядок у рейтингу топ-100 юридичних фірм Європи.

Видання повідомляє, що минулого року Бюро «успішно завершило процес інтеграції після двох злиттів», відзначаючи, що Голова Комітету партнерів Бюро Дмітрій Афанасьєв «задоволений результатами злиттів, вважаючи їх успішними».

Офіс у Вашингтоні, який було відкрито після злиття з Magisters, зараз продуктивно функціонує під керівництвом партнера Ендрю Мака. «Консультуючи російські та західні компанії, офіс уже є прибутковим».

Бюро також домоглося успіху з точки зору заявлених планів, пов'язаних з консультуванням за англійським правом. До команди Бюро приєднався партнер Робін Уіттерінг. Робін - помітна фігура на ринку, англійський юрист, який консультує з угод та судових спорів з російською складовою з 2003 року. Раніше Робін обіймав посаду партнера в Herbert Smith Freehills. Видання також відзначає приєднання судового партнера Валерія Єременко.

Дослідження The Lawyer проводиться щорічно в рамках підготовки рейтингу The Lawyer European 100. Рейтинг є одним з найавторитетніших західних джерел, який щорічно визначає юридичні фірми континентальної Європи, що найбільш динамічно розвиваються.

вернуться в Новости