10 грудня 2013
«Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна зберігає лідерські позиції в національному рейтингу «50 провідних юридичних фірм України 2013»

За результатами щорічного дослідження «50 провідних юридичних фірм України  2013», що проводиться  виданнями «Юридична практика» і «Комерсант-Україна», юридичне бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна знову визнано однією з провідних юридичних компаній країни. Згідно з даними рейтингу, Бюро продовжує утримувати лідируючі позиції вже кілька років поспіль.

Бюро традиційно увійшло до числа провідних юридичних фірм у сфері міжнародного арбітражу, судовій сфері, сфері медіаправа та індустрії розваг, а також в сфері міжнародної торгівлі. Визнання рейтингу отримали керуючий партнер бюро Сергій Свириба (міжнародний арбітраж), партнер Оксана Ільченко (корпоративне право), партнер Маркіян Ключковський (міжнародний арбітраж), партнер Олексій Рєзніков (судова практика), радники Гліб Бялий (міжнародна торгівля), Сергій Гребенюк (кримінальне право) та Тарас Кислий (медіаправо та індустрія розваг,  інтелектуальна власність).

Дослідження «50 провідних юридичних фірм України» проводиться щорічно, починаючи з 1997 року. Згідно з методикою рейтингу, кращі юридичні фірми визначаються на підставі сукупності таких критеріїв, як репутація, дохід, кількість юристів, фінансова ефективність, якість та кількість угод і судових справ, що супроводжуються фірмою.

Ключові контакти

вернуться в Новости