27 лютого 2013
«Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» - єдина юридична фірма, що увійшла до GAR 100

У цьому році ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» знову відзначено престижним рейтингом Global Arbitration Review 100 (GAR 100): Бюро стало єдиною юридичною фірмою СНД у списку GAR 100, який щорічно відзначає найкращих серед юридичних фірм у світу у сфері міжнародного арбітражу.

GAR 100 називає ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» «одним з провідних локальних брендів юридичного ринку». Маючи представництва у п'яти юрисдикціях та об'єднуючи більше 300 юристів, Бюро є найбільшою юридичною фірмою на всій території СНД.

Цього року довідник рекомендує Голову Комітету партнерів Бюро Дмитра Афанасьєва, партнерів Бюро Сергія Свирибу, Маркіяна Ключковського, Дмитра Дякіна, Євгенія Ращевского, Дениса Туровця, а також старшого юриста Віктора Думлера. Крім того, довідник відзначає керуючого партнера Бюро в Санкт-Петербурзі Іллю Нікіфорова як «єдиного третейського суддю з Росії, якого минулого року було обрано суддею Сінгапурського Міжнародного Арбітражного Центру» (SIAC).

GAR 100 також відзначає радника Іллю Тура у зв'язку із недавнім успішним захистом інтересів європейських акціонерів найбільшого молдовського банку в російському суді.

Довідник відзначає роботу київської команди юристів Бюро під керівництвом партнера Маркіяна Ключковського з захисту інтересів держави Україна в інвестиційному спорі за позовом американської компанії Bosh International, Inc в арбітражному трибуналі ICSID (Міжнародний центр з врегулювання інвестиційних спорів).

GAR 100 також відзначає, що керуючий партнер Сергій Свириба є Головою арбітражного комітету при Українському Національному комітеті Міжнародної Торгівельної Палати (ICC).

Крім того, окремо згадується робота юристів під керівництвом керуючого партнера Сергія Свириби з перекладу арбітражних правил ICC українською мовою.

«Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» є одним з лідерів у сферу міжнародного арбітражу, успішно представляючи інтереси уряду, а також найбільших локальних і міжнародних компаній. Практика вирішення спорів Бюро рекомендована провідними міжнародними та українськими довідниками, включаючи Chambers, Legal 500, Best Lawyers, Who's Who Legal, видавництвом «Юридична практика» та ін.

вернуться в Новости