21 січня 2014
«Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» здійснило узгодження з регулятором міжнародної угоди з купівлі Dole Food Company, Inc.

Команда антимонопольної практики київського та московського офісів «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» виступила в ролі юридичного консультанта в угоді з купівлі близько 60 % акцій американської Dole Food Company, Inc., найбільшого світового виробника фруктів і овочів, головою компанії, Девідом Мердоком, який уже володів близько 40 % акцій компанії.

Загальна сума угоди оцінюється в 1,6 млрд. доларів США. У результаті угоди 100 % акцій компанії Dole Food Company, Inc. стали належати компанії DFC Holdings, яка контролюється Девідом Мердоком. Закриття угоди відбулося в листопаді 2013 року.

З боку Бюро інтереси клієнта представляли юристи київського та московського офісів, включаючи Оксану Франко, Надію Дмитренко, Олену Козак, Ксенію Фірсову і Христину Кокіну під керівництвом Оксани Ільченко,  партнера, керівника практики злиттів і поглинань та корпоративного права, а також антимонопольної практики київського офісу, а також Наталії Коростельової, партнера, керівника антимонопольної практики московського офісу Бюро.

Dole Foods Co. була створена в 1851 році на Гаваях (США). Компанія є світовим лідером у виробництві свіжих овочів і фруктів, а також заморожених продуктів харчування. Присутня в більш ніж 90 країнах, загальний штат співробітників по всьому світу складає майже 70 тисяч осіб. Штаб-квартира знаходиться в Уестлейк Вілладж (штат Каліфорнія).

Ключові контакти

вернуться в Новости