19 квітня 2013
«Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» лідирує у рейтингу юридичних консультантів у сфері M&A у Росії

«Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» знову очолило рейтинг юридичних M&A-радників, який щорічно публікується експертно-аналітичною групою M&A-Intelligence журналу "Злиття і Поглинання» у Росії.

За підсумками дослідження, в якому взяли участь провідні юридичні компанії, що надали інформацію про свою роботу стосовно супроводу угод відповідно до основних критеріїв були виявлені лідери за трьома основними показниками: за сумарною вартістю, за кількістю, а також за середньою величиною супроводжуваних у 2012 році угод.

Так, у рейтингу 2013 року «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» є абсолютним лідером за сумарною вартістю консультованих транзакцій з контрольними пакетами акцій у 2012 році, а також займає другий рядок рейтингу серед юридичних консультантів за кількістю консультованих у 2012 році транзакцій. Крім того, Бюро є одним з лідерів юридичного ринку за середньою величиною супроводжуваних угод.

«Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» бере участь у дослідженні і регулярно входить до числа лідерів рейтингу юридичних консультантів у сфері M&А з 2006 року.

вернуться в Новости