27 вересня 2019
«Єгоров, Пугiнскiй, Афанасьєв i партнери» зміцнює позиції в рейтингу IFLR1000

Довідник International Financial Law Review опублікував чергове щорічне видання рейтингу юридичних фірм IFLR1000. Бюро посилило свої позиції в рейтингу за кількістю галузей права, пов'язаних з фінансами, а також за кількістю юристів, рекомендованих для співпраці в регіоні присутності.

В Україні високошановним юристом в галузях антимонопольного права, реструктуризації і банкрутства, банківського права, прямих інвестицій і угод злиття та поглинання визнана керуючий партнер ЮБ «Єгоров, Пугiнскiй, Афанасьєв i партнери» (Україна) Оксана Ільченко; фірма «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв и партнери» рекомендована для роботи над проектами злиття та поглинання.

International Financial Law Review – провідне міжнародне галузеве юридичне видання, яке щорічно публікує рейтинги ключових гравців юридичного ринку в сфері фінансового і корпоративного права. Довідник IFLR1000 виходить щорічно з 1990 року. Рейтинг складається на основі відкритої інформації про трансакції та угоди, що відбуваються протягом досліджуваного періоду, а також відгуків клієнтів і представників юридичного ринку.

Детальніше про рейтинг

Ключові контакти

вернуться в Новости