16 січня 2019
«Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і партнери» серед номінантів премії The Lawyer European Awards

Авторитетне видання The Lawyer опублікувало список номінантів щорічної премії The Lawyer European Awards. Бюро визнано претендентом на високу нагороду відразу в трьох категоріях: «Юридична фірма року в Росії, Україні та СНД», «Антимонопольна угода року в Європі» і «Команда року з вирішення суперечок у Європі».

The Lawyer вибирає кращі фірми за кількома напрямками — залежно від юрисдикції та проектів, які вели ці фірми, а також їх досягнень у галузі управління та інновацій. Переможці премії будуть оголошені 19 березня 2019 року на урочистій церемонії в Лондоні.

Експертна рада премії високо оцінила роботу бюро щодо погодження угоди про злиття агрегаторів таксі — «Яндекс.Таксі» і Uber  — в ФАС Росії, де були застосовані абсолютно нові методики визначення частки ринку, а також успішний захист інтересів Novartis і деяких інших лідерів світової фармацевтичної промисловості в зв'язку з недобросовісними діями з боку місцевого виробника лікарських препаратів.

Успішна стратегія розвитку, бездоганна робота, пов'язана з важливими угодами і прецедентними справами, масштаб діяльності та професіоналізм юристів «Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і партнери» були також враховані радою, яка додала бюро до списку номінантів у категорії «Юридична фірма року в Росії, Україні та СНД».

Щорічна премія The Lawyer European Awards, заснована британським виданням The Lawyer, є однією з найпрестижніших нагород міжнародного юридичного співтовариства.

З повним переліком компаній, які увійшли до списку номінантів премії, можна ознайомитися за посиланням.

вернуться в Новости