04 лютого 2013
Команда ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» в Україні виступила радниками Олександра Ярославського та групи DCH у зв’язку з продажем харківського футбольного клубу «Металіст»

У січні 2013 року було завершено оголошену раніше угоду з продажу Олександром Ярославським футбольного клубу «Металіст». Окрім самого клубу з гравцями, тренерським складом і адміністрацією, до угоди також увійшли дитяча футбольна академія та інфраструктура клубу.

Від ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» в Україні інтереси клієнта представляла команда юристів у складі радників Олега Бойчука, який відповідав за транзакційні питання, та Романа Степаненка, відповідального за підготовку забезпечувальної документації, а також партнера, керівника практики спортивного права, Маркіяна Ключковського, який консультував із регуляторних аспектів угоди, пов'язаних із діяльністю футбольного клубу. У проекті також були задіяні юристи Наталія Спиридонова та Катерина Олійник.

Коментуючи угоду, Олег Бойчук зазначив: «Ми пишаємося тим, що брали участь в одній із найцікавіших угод в Україні за останній час. У справі працювали три практики Бюро, а також професійна команда зі сторони клієнта. Ефективна взаємодія та досвід усіх учасників дозволили оперативно й ефективно завершити цей непростий проект».

Бюро протягом трьох років надає послуги ФК «Металіст», у першу чергу, в галузі спортивного права.

вернуться в Новости