20 листопада 2013
«Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» увійшло до списку номінантів на премію The Lawyer European Awards 2014 в чотирьох категоріях

Журнал The Lawyer публікує список номінантів на премію The Lawyer European Awards 2014. Лауреат премій минулих років, Бюро знову номіновано в чотирьох категоріях.

З року в рік зміцнюючи свої позиції в Росії, Україні та СНД, «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» претендує на отримання нагороди в наступних категоріях:

  •  Фірма року в області корпоративного права в Європі ;
  • Юридична фірма року в Росії;
  • Юридична фірма року в Україні та СНД.

Дмитро Афанасьєв, Голова Комітету партнерів Бюро, номінований на отримання премії «Керуючий партнер року в Європі».

Щорічно The Lawyer оцінює європейські юридичні фірми, які перш за все надають якісні послуги і демонструють інноваційний підхід до вирішення завдань, а не кількісну перевагу складу юристів. Всіх номінантів премії об'єднує не тільки прагнення надавати першокласний сервіс, а й чітко обрана стратегія подальшого розвитку.

Переможці премії The Lawyer European Awards 2014 будуть оголошені на церемонії, яка відбудеться в готелі Marriott Grosvenor Square в Лондоні 20 лютого 2014 року. У заході візьмуть участь провідні партнери юридичних фірм континентальної Європи та Англії.

Ознайомитися зі списком номінантів на премію The Lawyer European Awards 2014 можна за посиланням.

вернуться в Новости