20 березня 2013
«Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» утримує провідні позиції у рейтингу Chambers Global 2013

«Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» знову отримало високу оцінку провідного міжнародного юридичного довідника Chambers Global 2013. Цього року Бюро рекомендовано з  усіх ключових галузей практик у всіх юрисдикціях своєї присутності, включаючи Україну, Росію, Білорусь, Великобританію і США. Експертів Бюро були також окремо відзначено за компетенції у сфері німецького й австрійського права.

«Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» традиційно отримало високу оцінку аналітиків для роботи в Україні.

Довідник Chambers Global 2013 відзначає керуючого партнера київського офісу Бюро Сергія Свирибу як одного з кращих юристів у сфері вирішення спорів в Україні, який вже протягом кількох років зберігає за собою провідні позиції в рейтингу (Band 1) і «веде значну кількість великих міжнародних спорів».

Керівник практики банківського та фінансового права, ринків капіталу в Україні Ольга Хорошилова названа «провідним консультантом у сфері банківського та фінансового права, ринків капіталу в Україні», а також рекомендована для реструктуризації та банкрутств.  Довідник відзначає, що «останнім часом вона активно працює у фінансовому та нафтогазовому секторах».

Chambers Global 2013 також відзначив партнерів Оксану Ільченко, як «досвідченого експерта у сфері антимонопольного та трудового права» та Маркіяна Ключковського, який отримав «позитивні  відгуки клієнтів». Зокрема, довідник відзначає його як фахівця, який «консультує клієнтів зі спорів у спортивному арбітражі».

У Росії Chambers Global 2013 традиційно визнає експертів Бюро у сфері вирішення спорів кращими в Росії. Цього року практика вирішення спорів утримує лідерські позиції у першому ешелоні (Band 1).

Індивідуальні рекомендації традиційно отримали Голова Комітету партнерів Дмитро Афанасьєв, як «один з найавторитетніших російських юристів на ринку і важлива особистість у практиці». Пана Афанасьєва «високо цінують за його управлінські навички та талант до залучення клієнтів», він також добре відомий завдяки судовим справам, з яких консультує Бюро.

Партнера Євгена Ращевського, який очолює практику міжнародних арбітражних і судових спорів у Москві, було відзначено за роботу у цій сфері. «Він має значний досвід ведення транскордонних спорів і володіє винятковими знаннями в галузі енергетики».

Довідник називає Іллю Нікіфорова, керуючого партнера санкт-петербурзького офісу Бюро, першокласним експертом з вирішення спорів у Росії - «має відмінну репутацію, як один з найвідоміших судових юристів. Він заслужив визнання більшості гравців ринку за ґрунтовний і бізнес-орієнтований підхід до справ».

Довідник також рекомендує Бюро для роботи в сфері злиттів і поглинань та корпоративного права, реструктуризації та банкрутств, а також енергетики і природних ресурсів. Серед експертів Бюро у сфері злиття і поглинань та корпоративного права довідник окремо рекомендує Дмитра Афанасьєва, а також партнера лондонського офісу Аллена Томаса, який «очолює лондонський офіс Бюро та консультує клієнтів з питань англійського права».

Як провідного експерта з питань інтелектуальної власності довідник відзначає Павла Садовського, який очолює практику інтелектуальної власності та ТМТ. Павло «викликає захоплення своєю різнобічністю. Його практика охоплює супровід  угод, судову роботу і консультування з широкого кола питань інтелектуальної власності та ТМТ». У сфері реструктуризації і банкрутств Chambers Global 2013 відзначає партнера Аркадія Красніхіна, керівника практики злиттів і поглинань та корпоративного права. Партнери Михайло Казанцев і Сергій Ковальов відзначені як «ключові учасники команди і основні контакти для консультування з питань реструктуризації».

У Білорусі Бюро займає почесне місце в першій групі (Band 1). Довідник зазначає, що «репутація керуючого партнера Дениса Туровця в Білорусі продовжує зміцнюватися», його цінують «за знання ринків капіталу і останнім часом за консультування міжнародних інвестиційних банків" та "розробку місцевого законодавства про цінні папери». Партнер Анна Русецька відзначена за «видатну майстерність у ході супроводження транскордонних угод».

Довідник також рекомендує офіси Бюро у Великобританії і США. Партнер лондонського офісу і досвідчений юрист з міжнародних корпоративних питань Аллен Томас і партнер офісу Бюро у Вашингтоні Ендрю Мак відзначені довідником як зарубіжні експерти зі злиттів і поглинань та корпоративного права. Довідник також рекомендує партнера Ілону Цекелі і зазначає досвід Бюро у консультуванні клієнтів з Австрії, Швейцарії та Німеччини з питань діяльності на території СНД.

Ключові контакти

вернуться в Новости