10 квітня 2015
ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна отримало високі рекомендації міжнародного довідника The Legal 500 EMEA 2015

Міжнародний юридичний довідник The Legal EMEA 2015 знову рекомендує ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна у всіх сферах практики, які досліджувались в Україні.

Цього року ЕПАП Україна зайняло найвищі позиції (Tier 1) відразу в трьох сферах практики з семи. Бюро отримало високі оцінки у таких ключових практиках, як банківське і фінансове право, ринки капіталу, злиття та поглинання та корпоративне право, нерухомість та будівництво, а також значно підвищило свої позиції в галузі вирішення спорів, енергетики та інтелектуальної власності. Чотири юриста Бюро увійшли в список провідних експертів, вісім отримали індивідуальне визнання у відповідних галузях права.

Довідник високо рекомендує практику банківського та фінансового права та ринків капіталу Бюро, виділяючи керівника практики і партнера Романа Степаненко за його «інноваційний, творчий підхід та професіоналізм». Старший юрист Катерина Олійник рекомендована завдяки досвіду супроводу «транскордонних угод із залучення боргового капіталу». Серед клієнтів Бюро - Barclays Bank і UBS.

Практика злиттів і поглинань та корпоративного права Бюро отримала визнання завдяки «видатним, блискучим експертам» партнеру Оксані Ільченко, «іноземному експерту» партнеру Ілоні Цекелі та раднику Олегу Бойчуку. Серед недавніх проектів - консультування глобальної компанії прямих інвестицій Apax Partners LLP з питань придбання GlobalLogic, однієї з найбільших компаній повного циклу розробки програмних продуктів.

«Професійна та клієнтоорієнтована» команда практики вирішення спорів займає провідні позиції (Tier 1) у рейтингу. Клієнти особливо цінують «високий рівень послуг». «Енергійний» партнер Маркіян Ключковський і юрист Олександр Волков відзначені за «значний досвід представництва інтересів клієнтів у суді». Керуючий партнер і керівник практики Сергій Свириба і партнер Маркіян Ключковський рекомендовані за «супровід багатомільйонних арбітражних спорів».

Цього року видання вперше оцінювало досвід і репутацію юридичних фірм України в області енергетики. Практика Бюро удостоєна вищого рейтингу - Tier 1. Партнер Роман Степаненко, який «розуміє клієнтів з півслова» та партнер Маркіян Ключковський відзначені як ключові експерти в даній області.

Legal 500 високо рекомендує «сильну і конкурентоспроможну» практику інтелектуальної власності Бюро, виділяючи «відмінні комунікативні навички» керівника практики Тараса Кислого. Тарас «консультував Viacom з питань захисту прав інтелектуальної власності, а також UniCarriers з питань реєстрації торгової марки». Серед клієнтів довідник згадує Vitera і Adamed.

Довідник також відзначає досягнення «неймовірно професійної та досвідченої» команди Бюро в галузі нерухомості та будівництва, окремо виділяючи керівника практики Олега Бойчука.

Бюро також рекомендовано для консультування з податкових питань. Legal 500 вперше відзначає «видатного експерта в сфері податкового права» старшого юриста Олександра Майданика та «експерта з вирішення спорів» старшого юриста Арсена Мілютіна. Серед клієнтів практики - Apax Partners і Johnson Controls.

Понад 27 років The Legal 500, незалежний міжнародний довідник, надає найбільш повну та точну інформацію про юридичні фірми в більш ніж в 100 країнах світу.

Ключові контакти

вернуться в Новости