26 серпня 2014
ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна отримало високі оцінки за підсумками щорічного огляду юридичного ринку Kyiv Post

Тижневик Кyiv Post, найбільш авторитетне англомовне бізнес-видання України, опублікував щорічний огляд вітчизняного юридичного ринку. За підсумками дослідження ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна визнано в числі кращих юридичних фірм України в сферах податкового права, корпоративного права та злиттів і поглинань, а також банківського та фінансового права.

Дослідження грунтувалося на анкетуванні 90 юридичних фірм, кожна з яких вказувала трьох лідерів в чотирьох практиках права: податкове право, корпоративне право та злиття і поглинання, фінансове право.

Тижневик Kyiv Post - провідне англомовне бізнес-видання України, видаване командою західних та українських журналістів. В основу газети були покладені принципи незалежної, об'єктивної та якісної журналістики. Видання висвітлює й аналізує найважливіші події, що відбуваються в Україні в сферах політики, економіки та культури. Засноване в 1995 році, видання виходить щотижня загальним тиражем 11 000 примірників.

 

Ключові контакти

вернуться в Новости