10 червня 2014
ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна супроводжувало отримання дозволу АМКУ на придбання найбільшого європейського виробника свіжоморожених овочів та фруктів

ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна виступило юридичним радником H2 Equity Partners, провідної західноєвропейської інвестиційної компанії, з питань одержання дозволу Антимонопольного комітету України (далі – АМКУ) на придбання компанії Oerlemans Foods у продовольчого концерну Vion. Сумма угоди не розголошується. 

H2 Equity Partners планує зміцнити позиції Oerlemans.

Компанія HEquity Partners, заснована у 1991 році, провідна інвестиційна компанія Західної Європи з головними офісами в Амстердамі та Лондоні. Основний профіль компанії, капітал якої складає 500 мільйонів євро,  – інвестиції у середній бізнес у Німеччині, Великобританії та країнах Бенілюксу.

Oerlemans Foods – всесвітньо відомий виробник та постачальник свіжоморожених овочів, фруктів та картопляної продукції. Штат компанії з оборотом у 135 мільйони євро налічує 740 осіб.  Компанія пропонує на вибір більш ніж 1000 видів продукції під брендами Oerlemans, Keizer, Bio+ та Bauer. Головний офіс компанії знаходиться у місті Venlo (Нідерланди). Заводи компанії розташовані в Нідерландах та Польщі. 

VION – голландський продовольчий концерн, який оперує на світовому ринку продовольчих товарів. У 2013 році обороти компанії склали 7 мільярдів євро. Компанія не котується на фондовій біржі та має єдиного акціонера: Організацію сільськогосподарських виробників та садоводів південної Голландії (ZLTO), яка налічує близько 16 500 членів.

Команда практики антимонопольного права ЄПАП Україна працювала над проектом у складі радника Олега Бойчука, юриста Оксани Франко, молодших юристів Надії Дмитренко та Ростислава Зеленюка під керівництвом партнера Оксани Ільченко.

 

Ключові контакти

вернуться в Новости