13 березня 2015
ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна утримує провідні позиції в рейтингу Chambers Global 2015

Міжнародний юридичний довідник Chambers Global 2015 рекомендує ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна у всіх практиках, що досліджуються рейтингом: банківське і фінансове право, злиття і поглинання, корпоративне право та вирішення спорів. Довідник також окремо відзначає унікальні можливості Бюро у сфері консультування з міжнародного права.

Chambers Global рекомендує практику вирішення спорів у найвищій категорії (Band 1), традиційно відзначаючи «видатного стратега», керуючого партнера та керівника практики Сергія Свирибу. Клієнти цінують його «відкритість, уважність та проактивність, що дозволяють досягти потрібного результату». Довідник рекомендує партнера Маркіяна Ключковського, згадуючи нещодавній досвід представлення інтересів футболіста Крістобаля Маркеса у спортивному спорі, що виник між футболістом та футбольним клубом «Карпати» через порушення умов контракту.

Практика злиттів і поглинань та корпоративного права Бюро, яку очолює партнер Оксана Ільченко, посідає провідні позиції як в Україні, так і за кордоном. «Допущена до юридичної практики в Австрії» партнер Ілона Цекелі «консультує як українських клієнтів з питань ведення бізнесу в Австрії та Німеччині, так і німецькомовних клієнтів з питань, пов'язаних з комерційною діяльністю в Україні». Клієнти рекомендують партнера Ендрю Мака, «який очолює офіс Бюро у Вашингтоні», за «значний досвід супроводу міжнародних угод за участю країн СНД».

Довідник високо оцінює практику банківського та фінансового права Бюро. Практику очолює «орієнтований на досягнення поставленої мети» партнер Роман Степаненко, який отримав високу оцінку Chambers Global за «вражаючий досвід у галузі міжнародного фінансування» та «значний рівень експертизи у сфері ринків капіталу».

У Мінську ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» утримує провідні позиції в галузі вирішення спорів, корпоративного та комерційного права.

Довідник високо оцінює досвід Бюро у галузі корпоративного та комерційного права. Керуючий партнер Денис Туровець, який увійшов до найвищої категорії (Band 1) рейтингу, відзначений клієнтами та колегами як «видатний юрист». Він консультує іноземних клієнтів в рамках регіональних транзакцій, а також має значний досвід консультування з питань інвестицій, оподаткування та нерухомості. Chambers Global зазначає, що «він має досвід у різних галузях права, що допомагає йому сформувати цілісне уявлення про місцевий ринок».

Chambers також згадує керівника корпоративної практики Анну Русецьку, відзначаючи її недавній проект з супроводу угоди Exide Technologies з розвитку нової виробничої зони в Білорусі.

Також Денис Туровець додає бали практиці вирішення спорів завдяки його «міжнародному досвіду» та представництву інтересів клієнтів у «спорах у СНД». Його нещодавні досягнення включають також представлення швейцарської DGM Pharma Apparate Handel у судовому процесі в декількох юрисдикціях.

У Росії Chambers Global відзначає Бюро в категоріях вирішення спорів, реструктуризації та банкрутств, злиттів і поглинань та корпоративного права, інтелектуальної власності та оподаткування.

Вже традиційно довідник відзначає заслуги АБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» у галузі вирішення спорів як на локальному, так і на міжнародному рівнях. Перш за все, Chambers виділяє «головного рейнмейкера» Бюро Голову Комітету партнерів Дмитра Афанасьєва, який «обирає стратегію для ведення найбільш значущих справ». Керуючий партнер Ілля Нікіфоров «широко визнаний як один з провідних міжнародних фахівців у галузі арбітражу» в Росії. Видання зазначає, що він також виступає в якості арбітра, називаючи його «розумним, енергійним та сумлінним адвокатом». Партнер Дмитро Дякін, який спеціалізується на міжнародних та російських спорах, відомий завдяки «творчому» підходу та «переможному настрою». Довідник відзначає його «практичність та комунікативні навички», а також «готовність вислухати та зрозуміти справжню суть проблеми». Партнер Валерій Єрьоменко супроводжує вражаючу «кількість справ з представлення клієнтів у російських судах». Видання визнає, що він є «відмінним фахівцем і володіє великим досвідом ведення складних спорів». Партнер Євген Ращєвскій, який координує складні корпоративні спори з низкою розглядів як у російських, так і в закордонних судах, добре відомий завдяки «великому досвіду ведення справ у міжнародних арбітражах». Крім того, Chambers Global відзначає Сергія Ковальова за його «практичні навички супроводження спорів, пов'язаних із фінансовими операціями», а також «його досвід супроводу тривалих комерційних та енергетичних справ». Денис Архіпов рекомендований за «неймовірно активну в останні роки участь у великих корпоративних спорах».

Chambers Global також високо рекомендує практику злиттів і поглинань та корпоративного права Бюро. Видатний експерт та «блискучий стратег» Дмитро Афанасьєв спеціалізується на консультуванні клієнтів щодо вибору стратегії ведення угод M&A та особливо складних справ, які вимагають комплексного підходу. Партнер Робін Уіттерінг, кваліфікований британський юрист, консультує найбільших клієнтів з питань англійського права. Серед його угод довідник виділяє супровід купівлі російського підрозділу компанії Теле2 Банком Росії та Олексієм Мордашовим. Також, видання вперше відзначає партнера Аркадія Красніхіна, кваліфікованого американського та російського юриста, за успіхи у супроводі процесу реструктуризації та корпоративних угод. Серед останніх проектів Аркадія – консультування компанії МЕТРО Кеш енд Керрі з питань продажу східно-європейської частини бізнесу гіпермаркету Real іншому гіганту – компанії АШАН. Кваліфікований з американського та англійського права Аллен Томас, який очолює Лондонський офіс Бюро, відзначений за «значний міжнародний досвід» та супровід безлічі міжнародних проектів у сфері злиття та створення спільних підприємств.

Крім того, Chambers високо рекомендує практику інтелектуальної власності АБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» та голову практики радника Павла Садовського. Павло «консультує клієнтів зі складних IP питань, включаючи регулятивні проблеми та питання захисту даних». Клієнти особливо відзначають Павла «за відмінні навички представлення клієнтів у судах та досконале знання законодавства».

Видання також рекомендує Бюро для роботи над проектами з реструктуризації та банкрутства, де «головною контактною особою» є Сергій Ковальов.

І, нарешті, податкова практика Бюро отримала визнання завдяки керівнику практики Ігорю Шикову, кваліфікованому з російського та німецького права. Клієнти особливо цінують «комунікативні навички» Ігоря та відзначають, що «він завжди розуміє не тільки податкові аспекти проблеми, а ситуацію в цілому». Довідник підкреслює, що «він володіє величезним досвідом супроводу транскордонних угод і прекрасно розуміє тонкощі німецького та європейського права».

Рейтинг Chambers Global щорічно проводить незалежне дослідження юридичного ринку в понад 190 юрисдикціях. Довідник містить інформацію про кращі фірми та юристів по всьому світу, ґрунтуючись на рекомендаціях колег та клієнтів, а також на експертній оцінці юридичного ринку конкретної країни.

Ключові контакти

вернуться в Новости