20 жовтня 2012
ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна виступило юридичним радником фіналістів проекту «Х-фактор. 3 сезон» при підписанні контрактів з Sony Music Entertainment

Підписання контрактів відбулося під час зустрічі представників Sony Music Entertainment і телеканала СТБ із 20 фіналістами телевізійного шоу «Х-факторю 3 сезон». Тарас Кислий, старший юрист Бюро, керівник практики з інтелектуальної власності, проконсультував учасників проекту про умови контрактів на артистичну діяльність, звукозапис і авторські права.

Уже декілька років поспіль юристи бюро запрошуються як незалежні радники, щоб учасники проекту мали можливість одержати найбільш повну консультацію від провідних експертів у сфері інтелектуальної власності.

Sony Music Entertainment - друга за величиною звукозаписна компанія у світі, що входить у так звану «Велику четвірку». Sony Music контролюється Sony Corporation of America і поєднує більше 200 лейблів, а також має представництва в 44 країнах.

Телеканал СТБ - один з найбільших загальнонаціональних телевізійних каналів України, посідає друге місце по розміру аудиторії. Серед інших розважальних проектів канал також транслює телевізійне шоу «Х-фактор. 3 сезон».

вернуться в Новости