10 лютого 2012
ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» рекомендовано серед найкращих міжнародних юридичних фірм року на церемонії Legal Business Awards 2012

Під час урочистої церемонії нагородження престижної британської премії Legal Business Awards, що відбулася 9 лютого 2012 року в Лондоні, Юридичне бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» отримало визнання як одна з найбільш рекомендованих міжнародних юридичних фірм року.

Премія Legal Business Awards проводиться щорічно і є головним символом визнання досягнень юристів у Великобританії та за її межами. Запроваджена журналом Legal Business більше 15 років тому, Legal Business Awards давно здобула репутацію найпрестижнішої професійної премії.

Legal Business Awards щороку відмічає досягнення професіоналів юридичного ринку в різноманітних категоріях, включаючи окремі галузі практик, індивідуальні заслуги, а також професійні досягнення на рівні компаній та організацій.

Цього року ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв та партнери» отримало високу оцінку журі, будучи відзначеним в категорії «Найкраща міжнародна юридична фірма року». У 2011 році цей «ключовий гравець російського ринку об’єднався з юридичною фірмою Magisters для створення найбільшої незалежної юридичної фірми в Європі, а також домінуючого гравця на ринку СНД». Бюро також називають «лідером серед юридичних фірм, що об’єдналися для роботи над реформою ЦК в Росії».

вернуться в Новости