23 жовтня 2013
ЄПАП Україна - офіційний юридичний партнер Комітету Європейської Бізнес Асоціації

Юридичне Бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна було обрано офіційним юридичним партнером Комітету Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) з питань імпорту та торгівлі алкогольними напоями. Представником Бюро в Комітеті призначено Старшого юриста Арсена Мілютіна.

Комітет з питань імпорту та торгівлі алкогольними напоями заснований у березні 2013 року з метою об’єднання зусиль міжнародних алкогольних компаній, що представлені на ринку України та інших зацікавлених сторін з метою захисту інтересів міжнародної алкогольної індустрії на Україні, встановлення ефективного діалогу з українськими органами влади з метою сприяння прозорості розробки та впровадження податкової, митної та інших політик, що відносяться до алкогольної галузі.

До складу Комітету входять компанії Bacardi-Martini Ukraine, Brown-Forman Ukraine LLC, Diageo Scotland Limited Representative Office, Moët Hennessy Ukraine, Pernod Ricard Ukraine.

Європейська бізнес асоціація (ЄБА) - неприбуткове об'єднання юридичних осіб в Україні. Засноване в 1999 році за підтримки програми Європейської Комісії ТАСІС, Європейська Бізнес Асоціація на сьогодні є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні. Серед членів ЄБА - українські та міжнародні компанії, які ведуть свою діяльність у різних галузях економіки.

вернуться в Новости