21 серпня 2015
ЄПАП Україна – офіційний юридичний партнер IFA Україна

ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна стало офіційним юридичним партнером українського відділення Міжнародної податкової асоціації (International Fiscal Association, IFA).

Міжнародна податкова асоціація (IFA) була створена у 1938 році у Роттердамі та є єдиною міжнародною неурядовою організацією у сфері міжнародного оподаткування та публічних фінансів. На сьогодні членами IFA є понад 12500 податкових експертів, співробітників фіскальних органів та вчених з більш ніж 111 країн світу. IFA має консультативний статус при ООН, ОЕСР, МВФ, Комісії ЄС та CIAT (Міжамериканський Центр Податкової Адміністрації).

Український підрозділ Міжнародної податкової асоціації– IFA Україна – некомерційна організація, заснована в Києві у 2007 році, яка отримала офіційне визнання на 61-му Кіотському Конгресі IFA у вересні 2007 року. На даний момент IFA Україна об'єднує понад 50 податкових експертів, консультантів та державних службовців, які безпосередньо та опосередковано беруть участь у діяльності IFA. Одним із головних завдань IFA Україна є удосконалення українського законодавства та податкової системи у сфері міжнародного оподаткування з метою уникнення негативного впливу податкової системи на міжнародні транзакції. IFA Україна також реалізовує спільні проекти з Організацією економічного співробітництва та розвитку (OECD) та Міжнародним бюро податкової документації (IBFD).

Податкова практика ЄПАП Україна рекомендована провідними юридичними довідниками, такими як The Legal 500, World Tax та Chambers Europe. Цього року Бюро також увійшло до числа фіналістів престижної премії European Tax Awards 2015 видання International Tax Review в категорії «Фірма року у сфері оподаткування в Україні».

вернуться в Новости