14 лютого 2017
ЄПАП Україна консультувало Мін’юст з питань підготовки пілотного проекту ДПП

ЄПАП Україна виступило юридичним радником Міністерства юстиції України на pro bono засадах з питань реалізації пілотного проекту в рамках державно-приватного партнерства (ДПП).

Команда Бюро у складі старшого юриста Катерини Олійник та юриста Олексія Лацько під керівництвом партнера Романа Степаненка консультувала Міністерство юстиції України з питань розробки та структурування пілотного проекту в рамках ДПП щодо підготовки та запуску будівництва нового київського СІЗО та львівського СІЗО і лікарні. Консультації стосувалися в тому числі питань дотримання вимог законодавства та процедур реалізації проекту ДПП в Україні, розподілу ризиків, прав та обов’язків між державним та приватним партнером.

В результаті співпраці сторін, Міністерство юстиції України та інші відповідні органи державної влади та місцевого самоврядування, а також Служба виправних установ Норвегії підписали Меморандум про взаємодію та співпрацю з метою консолідації зусиль, спрямованих на реалізацію проекту.

На початку лютого Мін’юст оголосив про прийняття та розгляд пропозицій про співпрацю від інвесторів відповідно до закону «Про державно-приватне партнерство».

«Наразі наша команда залучена до роботи над ДПП проектами в кількох пост-радянських юрисдикціях, а також свого часу брала участь у формуванні засад регуляторного поля ДПП в Україні. Через це ми із великим ентузіазмом запропонували Міністерству юстиції та Проектному офісу реформ свої знання та експертизу для здійснення первинного правового аналізу цього проекту. Ми налаштовані досить оптимістично щодо того, що цей проект стане пілотним ДПП проектом такого типу в нашій країні, та дозволить прокласти дорогу для нових важливих соціальних та інфраструктурних ініціатив.», – прокоментував Роман Степаненко.

вернуться в Новости