08 червня 2015
ЕПАП Україна консультує глобальну компанію прямих інвестицій Apax Partners з питань придбання IT-компанії EVRY

ЮБ «Єгоров, Пугинський, Афанасьєв і партнери» Україна виступило юридичним радником з питань українського права фондів в управлінні глобальної компанії прямих інвестицій Apax Partners щодо придбання норвезької EVRY ASA, найбільшої IT-компанії в Північній Європі, акції якої котируються на фондовій біржі в Осло. Вартість однієї акції EVRY ASA склала 16 крон. Угода, анонсована в грудні минулого року, завершилася у травні 2015 року.

Обсяг робіт ЕПАП Україна включав повний юридичний супровід трансакції в Україні, в тому числі проведення юридичного аудиту Infopulse (входить до складу EVRY), найбільшої IT-компанії України та провідного постачальника IT сервісів і послуг з підтримки телеком-інфраструктури у Східній Європі.

Apax Partners - одна з провідних у світі груп прямих інвестицій з більш ніж 30-річним досвідом інвестування. Під керівництвом Apax Partners зосереджені фонди вартістю понад 40 мільярдів доларів США у всьому світі. Ці кошти забезпечують довгострокове інвестування для створення та зміцнення компаній світового рівня. Фонди в управлінні Apax Partners фокусуються на інвестуванні в чотири галузі: послуги, споживання, охорона здоров'я, технології та телекомунікації.

EVRY ASA - одна з провідних ІТ-компаній у Північній Європі з більш ніж 10000 співробітників у 135 офісах у 16 країнах, включно з представництвами в Індії та Україні.

Раніше ЕПАП Україна вже консультувало фонди в управлінні Apax Partners з питань придбання IT-компанії GlobalLogic, одного зі світових лідерів у галузі дослідження й розробки програмних продуктів. Цей проект став найбільшим на українському ринку IT аутсорсингу.

Команда Бюро працювала над даною угодою у складі радника Олега Бойчука, юриста Наталії Спірідонової під керівництвом партнерів Оксани Ільченко та Ілони Цекелі.

Ключові контакти

вернуться в Новости