01 жовтня 2015
ЄПАП Україна консультує Nokia з питань отримання дозволу Антимонопольного комітету України на придбання Alcatel-Lucent

ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна виступило юридичним радником Nokia Corporation («Nokia») з питань отримання дозволу Антимонопольного комітету України на придбання Alcatel-Lucent. Сума угоди склала 15,6 мільярда євро.

У квітні 2015 року Nokia та Alcatel-Lucent оголосили про свій намір об'єднатися з метою створення найбільшого виробника телекомунікаційного устаткування нового покоління. Ради директорів обох компаній схвалили умови угоди, яка, як очікується, буде завершена у першій половині 2016 року.

Nokia – фінська транснаціональна компанія, один зі світових лідерів у галузі мобільних комунікаційних технологій, провідний постачальник обладнання для мобільних, фіксованих, широкосмугових та IP-мереж. Основними підрозділами компанії є: Nokia Networks (постачальник мережевої інфраструктури та програмного забезпечення для широкосмугового доступу в Інтернет), Nokia Technologies (розробка та ліцензування нових технологій) та HERE (картографічний сервіс). Штат Nokia налічує понад 57 000 співробітників по всьому світу. Штаб-квартира компанії знаходиться у м Споро. Акції Nokia котируються на фондовій біржі NASDAQ OMX Гельсінкі та Нью-Йоркській фондовій біржі.

Alcatel-Lucent – провідний світовий фахівець у галузі мережевої взаємодії на основі IP, надширокосмугового доступу та хмарних технологій. Станом на кінець 2014 року в компанії працює більше 52 600 співробітників, у тому числі 20 000 співробітників R&D (дослідження та розробки). Основними операційними сегментами компанії є: виробництво мережевих IP-рішень – обладнання для маршрутизації, IP-транспорту та IP-платформ; розвиток надширокосмугового доступу – як мобільного, так і фіксованого. Акції компанії Alcatel-Lucent котируються на біржі Euronext в Парижі та Нью-Йоркській фондовій біржі.

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників компаній, встановив, що заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Інтереси Nokia представляла команда практики антимонопольного права ЄПАП Україна, включаючи юриста Оксану Франко, під керівництвом партнера Оксани Ільченко.

Ключові контакти

вернуться в Новости