24 жовтня 2016
ЄПАП Україна відстояло інтереси клієнта у майновому спорі

ЄПАП Україна успішно захистило інтереси клієнта у спорі щодо припинення права власності на частку у спільному сумісному майні подружжя за виплату грошової компенсації колишньому чоловіку (опоненту) і визнання за клієнтом права власності без згоди опонента.

Після розірвання шлюбу, на підставі рішення суду була встановлена спільна сумісна власність на майно з рівними частками та оцінкою їх вартості. Опонент не виконував своїх зобов'язань щодо його частки майна при цьому відмовився відчужувати майно на користь клієнта, порушуючи тим самим його інтереси, як власника другої частки майна.

Юристи сімейної практики підготували правову позицію та захистили інтереси клієнта у суді, як першої, так і апеляційної інстанцій, що дозволило клієнту отримати у власність майно без згоди колишнього чоловіка за встановлену судом матеріальну компенсацію.

Команда ЄПАП Україна, яка входить до складу судової практики Бюро, очолюваної Глібом Бялим, працювала над проектом під керівництвом Таліни Кравцової, керівника практики сімейного права, за підтримки юриста Юрія Некляєва.

вернуться в Новости