25 жовтня 2016
ЄПАП Україна успішно захистило інтереси клієнта у спадковому спорі

ЄПАП Україна успішно захистило інтереси клієнта у спорі про встановлення факту спільного проживання і визнання права на частку у майні спадкодавця.

Опонент, яка за життя спадкодавця підтримувала з ним спілкування, після його смерті у судовому порядку встановила факт спільного проживання зі спадкодавцем однією сім'єю без реєстрації шлюбу, і разом з тим розраховувала отримати право на спадщину.

Родичі спадкодавця (клієнт) звернулися до Бюро вже на стадії апеляційного розгляду справи. Проаналізувавши матеріали справи, юристи практики підготували судові документи з місткими та переконливими аргументами для апеляційного суду та відстояли свою позицію у судовому засіданні. За результатами розгляду справи юристи Бюро домоглися скасування рішення районного суду, і прийняття нового рішення, яким опонентові повністю відмовили у задоволенні позовних вимог.

Команда ЄПАП Україна, яка входить до складу судової практики Бюро, очолюваної Глібом Бялим, працювала над проектом під керівництвом Таліни Кравцової, керівника практики сімейного права, за підтримки юриста Юрія Некляєва.

вернуться в Новости