03 листопада 2017
ЄПАП Україна включено до сотні юридичних фірм у сфері міжнародних розслідувань та корпоративного комплаєнсу

Третій рік поспіль робота експертів Бюро в галузі міжнародного корпоративного комплаєнсу та кримінального права отримує визнання GIR 100 (Global Investigation Review).

Рейтинг щорічно оцінює фірми з усього світу, що практикують в галузі правового супроводу транскордонних розслідувань, виявлення ризиків недотримання законодавства та взаємодії з контрольно-наглядовими органами.

Критеріями для відбору кращих з кращих є такі показники як кількість проектів, їх масштаб і значущість для бізнесу, кількість експертів у практиці фірми та її завантаження. Кожна зі ста фірм, що увійшли до рейтингу, супроводжує складні міжнародні проекти у сфері внутрішніх корпоративних розслідувань, в області перевірок органів державної влади та пов'язаних з ними проваджень, за що заслужила відмінну репутацію, високий ступінь довіри з боку клієнтів, повагу колег по ринку й органів влади.

Бюро має експертів найвищого рівня в галузі кримінального права і комплаєнсу. Фахівці фірми працюють з найскладнішими справами, супроводжуючи міжнародні корпорації при проведенні внутрішніх перевірок, і захищаючи інтереси бізнесу в справах за звинуваченнями органів державної влади.

вернуться в Новости