23 травня 2013
ЄПАП Україна виступає юридичним консультантом у зв'язку з дебютним випуском єврооблігацій підприємствами залізничного транспорту України

Юридичне бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна (ЄПАП Україна) представило інтереси лід-менеджерів у рамках організованого Державною адміністрацією залізничного транспорту України (Укрзалізниця) дебютного випуску єврооблігацій Донецької, Львівської, Одеської, Придніпровської, Південно-Західної та Південної залізницями на загальну суму 500 мільйонів доларів США.

Запозичення було структуроване через механізм облігацій участі в позиці, які випускалися на міжнародному ринку, з метою надання позик для кожної із шести залізниць.

Належне виконання зобов'язань позичальників забезпечено поруками, наданими Укрзалізницею та іншими підприємствами залізничної галузі України.

Ольга Хорошилова, партнер ЄПАП Україна, так коментує проект: «Цей випуск єврооблігацій є дебютним для підприємств залізничного транспорту України, і ми пишаємося тим, що зусиллями у тому числі нашої команди вдалося досягти успішного фінансового закриття угоди».

Команда ЄПАП Україна працювала над цим проектом у складі радника Романа Степаненка, юристів Катерини Олійник та Олексія Лацька під керівництвом Ольги Хорошилової.

вернуться в Новости