02 липня 2012
ЄПАП Україна виступає юридичним радником у зв’язку з інноваційним проектним фінансуванням в сфері сонячної енергетики для українських позичальників

Юридичне бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна (ЄПАП Україна) представило інтереси позичальника в угоді щодо залучення від VTB Capital кредиту для фінансування будівництва в Криму (Україна) одного з найбільших в Європі комплексів сонячних електростанцій. Ця угода є першим повноцінним міжнародним проектним фінансуванням, наданим українським компаніям.

Девелопером проекту виступила компанія Activ Solar Gmbh, яка залучила ЄПАП Україна як українського юридичного радника позичальників і поручителів.

Ольга Хорошилова, партнер ЄПАП Україна, коментує проект: «Ми пишаємося, що мали можливість взяти участь в цій унікальній угоді, яка на сьогодні єдина в своєму роді в Україні. Ця транзакція охарактеризувала початок великомасштабного проектного фінансування в енергетичному секторі в Україні в цілому і в сфері відновлюваних джерел енергії зокрема.

Команда ЄПАП Україна під керівництвом Ольги Хорошилової складалася з радника Тетяни Грищенко, старшого юриста Романа Степаненка та юриста Вікторії Подворчанскої.

вернуться в Новости