04 березня 2015
ЄПАП Україна виступило юридичним радником у зв'язку з пропозицією обміну єврооблігацій Ferrexpo на суму 500 мільйонів доларів США

ЄПАП Україна представило інтереси Credit Suisse та Morgan Stanley, лід-менеджерів угоди з обміну єврооблігацій Ferrexpo Finance plc («Ferrexpo») на суму 500 мільйонів доларів США під 7,875% річних з терміном погашення у 2016 році. Транзакція відбулася 24 лютого 2015 року.

Ferrexpo випустила нові єврооблігації на суму 160,724 мільйонів доларів США під 10.375% річних з терміном погашення у 2019 році, за якими передбачений амортизаційний механізм погашення, в рамках реструктуризації наявних єврооблігацій на суму 500 мільйонів доларів США з процентною ставкою 7.875% річних з терміном погашення 7 квітня 2016 року. Нові єврооблігації гарантовані Ferrexpo plc, Ferrexpo Middle East FZE та Ferrexpo AG, та забезпечені поручительством ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат». Облігації були випущені відповідно до Правила 144А / Положення S.

Раніше команда ЄПАП Україна вже консультувала UBS, J.P.Morgan та Morgan Stanley, лід-менеджерів первинного випуску єврооблігацій у квітні 2011 року.

Ferrexpo - швейцарська гірничодобувна компанія з активами в Україні. Переважно займається виробництвом та експортом залізорудних окатків, що використовуються для виробництва сталі. Активи Ferrexpo є одними з найбільших залізорудних ресурсів у світі. Компанія є п'ятим найбільшим постачальником окатків у світовій сталеливарній промисловості. Акції Групи котуються на основному майданчику Лондонської фондової біржі під тікером FXPO.

Команда ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна працювала над проектом у складі старшого юриста Катерини Олійник та юриста Олексія Лацько під керівництвом партнера Романа Степаненко.

вернуться в Новости