26 квітня 2016
ЄПАП Україна – серед провідних юридичних фірм за версією Chambers Europe 2016

Міжнародний довідник Chambers Europe 2016 рекомендує ЄПАП Україна в 11 практиках: банківське і фінансове право, ринки капіталу, антимонопольне право, злиття і поглинання та корпоративне право, вирішення спорів (арбітражні та судові спори), трудове право, інтелектуальна власність, нерухомість, реструктуризація/банкрутство та податкове право. 7 юристів Бюро отримали індивідуальні рекомендації.

ЄПАП Україна залишається єдиною юридичною фірмою, яка отримала найвище визнання (Band 1) в області вирішення спорів: арбітражні спори. Chambers відзначає «колосальний досвід представництва інтересів органів державної влади в Україні», а також «іноземних держав з повернення активів», та окремо виділяє керуючого партнера і керівника практики Сергія Свирибу як «одного з найвідоміших експертів у сфері міжнародного арбітражу в Україні». Клієнти цінують його за «здатність приймати вірні стратегічні та управлінські рішення».

Довідник рекомендує партнера Маркіяна Ключковського за досвід у супроводі арбітражних та судових спорів, окремо відзначаючи експертизу зі спортивного права.

Партнер Гліб Бялий вперше отримав рекомендації в сфері вирішення спорів, а також в галузі міжнародної торгівлі та митного права. Партнера Сергія Гребенюка відзначено за «активний розвиток практики кримінального права».

Видання оцінює Бюро як «одну з найсильніших юридичних фірм України» за «ґрунтовну» експертизу в сфері банківського і фінансового права та ринків капіталу, та рекомендує партнера Романа Степаненко за «відмінне розуміння специфіки роботи західних компаній і доскональне знання актуальних змін в сфері банківського регулювання», відзначаючи також його «експертизу в області ринків капіталу».

Практика антимонопольного права також отримала визнання. Клієнти відзначають «перевагу практики в питаннях взаємодії з антимонопольними органами: отримання дозволів, розслідування та судові спори, а також укладання горизонтальних і дистриб'юторських угод». Довідник окремо виділяє експертизу керівника практики, партнера Оксани Ільченко з консультування представників «банківської та нафтогазової галузей, а також галузі FMCG». Респонденти відзначають «уважність і практичний підхід у роботі з клієнтами».

Команда практики злиття і поглинання та корпоративного права високо цінується за «бізнес-орієнтований і прагматичний підхід». Клієнти відзначають Оксану Ільченко за «творче вирішення юридичної проблеми».

Практику інтелектуальної власності рекомендовано за «повний спектр консультацій з питань інтелектуальної власності», включаючи «боротьбу з недобросовісною конкуренцією та контрафактною продукцією». Керівник практики Тарас Кислий «представляє інтереси клієнтів у національних судах та антимонопольних органах».

Chambers високо оцінює практику реструктуризації/банкрутства, відзначаючи можливості команди в питаннях фінансової та корпоративної реструктуризації, а також судових спорах.

Довідник рекомендує практику податкового права, відзначаючи, «окрім консультацій з податкових та нормативних питань, сильну експертизу в податкових спорах».

Цього року рейтинг вперше рекомендує практики трудового права та нерухомості.

Chambers Europe охоплює 52 юрисдикції по всій Європі. Довідник містить інформацію про кращі фірми та юристів у всьому світі, ґрунтуючись на рекомендаціях колег і клієнтів, а також на експертній оцінці юридичного ринку. З повною версією рейтингу 2016 можна ознайомитись за посиланням.

Ключові контакти

вернуться в Новости