17 жовтня 2016
IFLR1000 2017 високо оцінює ЄПАП Україна у сфері фінансового та корпоративного права

ЄПАП Україна вкотре визнано серед провідних юридичних фірм України у сферах банківського і фінансового права, злиттів і поглинань/корпоративного права за версією IFLR1000 Financial and Corporate.

IFLR1000 відзначив «сильну команду» практик банківського і фінансового права та корпоративного права за роботу у сфері сек'юритизації та супроводу угод злиттів і поглинань. Партнери Оксана Ільченко і Роман Степаненко рекомендовані як провідні експерти у відповідних галузях права.

Довідник високо оцінює практику банківського і фінансового права ЄПАП Україна за «консультування іноземного кредитора з питань реструктуризації двосторонніх зобов'язань, а також двох міжнародних банків з питань реструктуризації передекспортних кредитних ліній, наданих українській промисловій групі».

Практика корпоративного права та злиттів і поглинань традиційно входить до числа кращих в Україні. Довідник відзначає команду юристів бюро, «яка консультує клієнтів з локальних аспектів найбільших міжнародних транзакцій», окремо відзначаючи консультування Apax з придбання Infopulse.

IFLR1000 – провідний міжнародний юридичний довідник у сферах фінансового та корпоративного права, який досліджує юридичні фірми та юристів. Дані рейтингу ґрунтуються на рекомендаціях корпоративних юристів, які працюють у провідних міжнародних фінансових установах і компаніях, та рекомендаціях провідних юристів у різних галузях права.

Ключові контакти

вернуться в Новости