09 березня 2018
ЄПАП Україна – серед провідних юридичних фірм України за версією Chambers Europe 2018

ЄПАП Україна займає провідні позиції у рейтингу Chambers Europe 2018. Довідник рейтингує ЄПАП Україна у дванадцяти практиках. Дев'ять юристів Бюро отримали індивідуальні рекомендації.

Довідник оцінює «згуртовану команду» практики банківського та фінансового права та ринків капіталу за «прозорий, швидкий і цільової» підхід.

  • Партнер Роман Степаненко визнаний авторитетним фінансовим юристом. Клієнти цінують «конструктивний підхід до переговорів».

«Видатна команда» практики антимонопольного права отримала рекомендації за роботу в отриманні дозволів АМКУ, проведенні розслідувань, консультуванні з регуляторних питань та питань комплаєнсу. Довідник відзначає експертизу в ТМТ, фармацевтичному, фінансовому та виробничому секторах економіки.

  • Партнер Оксана Ільченко рекомендована як «різнобічний фахівець».

Клієнти оцінюють практику злиттів і поглинань та корпоративного права за «вміння ефективно виявляти ризики, визначати можливі варіанти та розробляти стратегії», окремо відзначаючи «вміння працювати з місцевими органами влади та активний, інноваційний підхід».

  • Партнер Оксана Ільченко«відома фігура на українському ринку», відзначена за досвід в корпоративному структуруванні, створенні спільних підприємств і супроводі транскордонних угод.

Практика вирішення спорів отримує визнання як «провідна команда на ринку, яка об'єднує судову, арбітражну та кримінальну практики». Клієнти відзначають «чуйність, швидке розуміння проблем, розробку ефективних стратегій, а також уміння передбачати труднощі».

Видання відзначає:

  • Керуючого партнера Сергія Свирибу як видатного юриста – Eminent Practitioner, «одного з кращих фахівців» з «відмінною репутацією в арбітражному світі».
  • Партнера Маркіяна Ключковського – авторитетного експерта в арбітражному співтоваристві з успішним досвідом в міжнародному арбітражі, спорах в області спорту та енергетики. Видання називає його «блискучим професіоналом».
  • Партнера Гліба Бялого як «відмінного експерта у вирішенні спорів», який представляє інтереси клієнтів у комерційних спорах і спорах з органами державної влади. Рейтинг відзначає винятковий досвід в торговельних розслідуваннях.
  • Партнера Сергія Гребенюка як «дуже сильного юриста» у сфері кримінального права з досвідом у справах щодо ухилення від сплати податків і здійснення шахрайських і корупційних дій, а також у проведенні корпоративних розслідувань.

Рейтинг рекомендує практику трудового права як «експерта у фармацевтичному, фінансовому, транспортному та спортивному секторах». Клієнти виділяють «швидке реагування та чуйність» команди.

  • Керівник практики Олександра Євстаф'єва відмічена як «відмінний» юрист, який «заслуговує на довіру».

Практика інтелектуальної власності отримала визнання за «роботу у фармацевтичному та медіа секторах».

  • «Досвідчений юрист», керівник практики Тарас Кислий відомий завдяки відмінному розумінню ринку, представленню інтересів клієнтів у судах, а також консультуванню з регуляторних питань.

Податкова практика оцінена за роботу з податкових та регуляторних питань, а також «дуже добре підготовлену» команду.

Радник Олександр Майданик – серед провідних юристів.

Практики нерухомості та реструктуризації/банкрутства також відзначені рейтингом.

Chambers Europe охоплює 53 юрисдикції по всій Європі. Довідник містить інформацію про кращі фірми та юристів у всьому світі, ґрунтуючись на рекомендаціях колег і клієнтів, а також на експертній оцінці юридичного ринку.

Ключові контакти

вернуться в Новости