12 квітня 2018
ЄПАП Україна зберігає провідні позиції в рейтингу The Legal 500 EMEA 2018

Міжнародний довідник The Legal 500 EMEA 2018 рекомендує ЄПАП Україна у всіх досліджуваних сферах практики.

ЄПАП Україна увійшло до Tier 1 у 5 галузях права: вирішення спорів; енергетика; інтелектуальна власність; нерухомість і будівництво і податкове право.

Бюро рекомендовано у сферах банківського та фінансового права; ринків капіталу; злиття і поглинання та корпоративного права; антимонопольного права; трудового права; практики приватних клієнтів.

П'ять юристів увійшли до списку «Провідних експертів», а одинадцять – отримали індивідуальне визнання у відповідних галузях права.

  • Довідник відзначає пул міжнародних клієнтів практики банківського та фінансового права та ринків капіталу, рекомендуючи керівника практики Романа Степаненко та Катерину Олійник.
  • Команда практики злиттів і поглинань та корпоративного права відзначена за «професіоналізм, ефективність і оперативність». Оксана Ільченко та Ілона Цекелі визнані «Провідними експертами». Довідник також відзначає Олега Бойчука.
  • Практика антимонопольного права на чолі з Оксаною Ільченко – серед лідерів.
  • Практика вирішення спорів займає найвищі позиції (Tier 1) і рекомендована за «відмінну команду з діловою хваткою», яка веде міжнародні арбітражні та судові спори, торговельні та кримінальні справи. Сергій Свириба традиційно входить до списку «Провідних експертів». Довідник також високо оцінює Маркіяна Ключковського та Сергія Гребенюка.
  • Практика трудового права рекомендована за роботу в області припинення трудових відносин з топ-менеджментом, ведення трудових спорів, розробку мотиваційних програм для персоналу та внутрішніх політик. Довідник рекомендує Олександру Євстаф'єву.
  • Практика енергетики займає найвищу позицію в рейтингу (Tier 1) за надання «якісних послуг, швидке реагування та знання справи». The Legal 500 виділяє Романа Степаненко серед «Провідних експертів» і відзначає Маркіяна Ключковського.
  • Команда практики інтелектуальної власності також отримує Tier 1. Довідник рекомендує Тараса Кислого і Олену Кожокар.
  • Практика приватних клієнтів рекомендована за «сильну та досвідчену команду». Таліна Кравцова відзначена як «відповідальний» юрист, що надає «кваліфіковану» допомогу. Довідник також рекомендує Олега Бойчука та Олександру Євстаф'єву.
  • Цього року практика нерухомості, яка «підлаштовується під потреби клієнтів і дбає про досягнення поставлених цілей», увійшла до Tier 1. Олег Бойчук – серед «Провідних експертів» за вміння «справлятися зі складними юридичними питаннями у стислі терміни».
  • Податкова практика також зберігає позиції серед лідерів (Tier 1). Олександр Майданик рекомендований як ключовий контакт.

The Legal 500 – міжнародний довідник, який надає найбільш повну і точну інформацію про юридичні фірми в більш ніж 125 юрисдикціях. Рейтинг доступний за посиланням.

Ключові контакти

вернуться в Новости