18 березня 2016
ЄПАП Україна утримує провідні позиції в Chambers Global 2016

ЄПАП Україна зберігає провідні позиції у щорічному рейтингу авторитетного юридичного довідника Chambers Global 2016. Довідник вкотре рекомендує Бюро для всіх досліджуваних практик: банківське і фінансове право, злиття і поглинання, корпоративне право та вирішення спорів. 8 юристів Бюро увійшло до числа провідних експертів.

Chambers Global традиційно рекомендує практику вирішення спорів у найвищій категорії (Band 1), відзначаючи керуючого партнера та керівника практики Сергія Свирибу як «одного з найвідоміших експертів у сфері міжнародного арбітражу в Україні». Клієнти цінують його за «здатність приймати стратегічні та управлінські рішення».

Довідник рекомендує партнера Маркіяна Ключковського за його досвід представлення інтересів клієнтів в арбітражних спорах, а також ведення судових справ, окремо відзначаючи експертизу в області спортивного права.

Партнер Гліб Бялий вперше отримав рекомендації у сфері вирішення спорів, в тому числі завдяки проектам в сфері міжнародної торгівлі та митного права. Партнер Сергій Гребенюк відзначений за «активний розвиток практики кримінального права».

Практика злиттів і поглинань та корпоративного права отримала визнання як в Україні, так і за кордоном. Видання відзначає керівника практики Оксану Ільченко за «творчий підхід до вирішення юридичних проблем».

«Допущена до юридичної практики в Австрії» партнер Ілона Цекелі визнана «ключовим контактом» для «німецькомовних інвесторів». Партнер Ендрю Мак, «який очолює офіс Бюро у Вашингтоні», рекомендований за «значний досвід у супроводі спорів, а також консультування з питань корпоративного права в Україні».

Довідник високо оцінює практику банківського та фінансового права Бюро. Клієнти рекомендують партнера Романа Степаненко за «відмінне розуміння специфіки роботи західних компаній, та обізнаність з актуальних питань банківського регулювання», окремо відзначаючи «експертизу в сфері ринків капіталу».

Рейтинг Chambers Global щорічно проводить незалежне дослідження юридичного ринку в більш ніж 190 юрисдикціях. Довідник містить інформацію про кращі фірми та юристів у всьому світі, ґрунтуючись на рекомендаціях колег і клієнтів, а також на експертній оцінці юридичного ринку конкретної країни.

Ключові контакти

вернуться в Новости