17 березня 2017
ЄПАП Україна зберігає провідні позиції в Chambers Global 2017

Міжнародний юридичний довідник Chambers Global 2017 вкотре рекомендує ЄПАП Україна для всіх досліджуваних практик: банківське і фінансове право, злиття і поглинання, корпоративне право та вирішення спорів. 7 юристів Бюро увійшло до числа провідних експертів.

Довідник також відзначає можливості Бюро у сфері консультування з міжнародного права.

Практика вирішення спорів рекомендована в найвищій категорії (Band 1).

Chambers Global рекомендує керуючого партнера Сергія Свирибу як «одного з видатних юристів в сфері міжнародного арбітражу».

Партнер Маркіян Ключковський відзначений як експерт в області міжнародних арбітражних спорів. Клієнти виділяють відмінні «навички ведення справ і розробки стратегії». Довідник також вказує на експертизу зі спортивного права.

Партнер Гліб Бялий отримав рекомендації в сфері вирішення спорів, а саме «фінансових та спорів з державними органами влади».

Довідник традиційно високо оцінює практику банківського і фінансового права Бюро.

Партнер Роман Степаненко визнаний «сильним фахівцем із значним досвідом в області фінансування, проектного фінансування та угод, пов'язаних з ринками капіталу». Клієнти цінують його вміння швидко адаптуватися до надзвичайних ситуацій.

Практика злиттів і поглинань та корпоративного права отримала визнання як в Україні, так і за кордоном.

Chambers Global відзначає партнера Оксану Ільченко за досвід у супроводі угод, а також у сфері корпоративного права та комплаєнсу, виділяючи її «ефективність, компетентність і якісну роботу».

Рекомендована як іноземний експерт партнер Ілона Цекелі «консультує як німецькомовних клієнтів з питань ведення бізнесу в Україні, так і клієнтів, які планують бізнес в Німеччині та Австрії».

Керівник офісу у Вашингтоні Ендрю Мак рекомендований за «вміння вирішувати складні транскордонні питання та унікальне розуміння властивих таким справам міжкультурних особливостей».

Рейтинг Chambers Global щорічно проводить незалежне дослідження юридичного ринку в понад 190 юрисдикціях. Довідник містить інформацію про кращі фірми та юристів по всьому світу, ґрунтуючись на рекомендаціях колег та клієнтів, а також на експертній оцінці юридичного ринку конкретної країни.

Ключові контакти

вернуться в Новости