13 квітня 2016
ЄПАП Україна визнано серед провідних юридичних фірм України за версією The Legal 500 EMEA 2016

Авторитетний міжнародний довідник The Legal 500 EMEA 2016 вкотре рекомендує ЄПАП Україна у всіх сферах практики, які досліджувались в Україні.

Цього року ЄПАП Україна зміцнило присутність в рейтингу завдяки найвищим позиціям (Tier 1) у чотирьох сферах практики – злиття і поглинання та корпоративне право, вирішення спорів, енергетика та інтелектуальна власність. Бюро зберегло високі рекомендації у сферах банківського і фінансового права, ринків капіталу, нерухомості і будівництва та податків.

Практика банківського і фінансового права, ринків капіталу на чолі з Романом Степаненко входить до числа лідерів.

The Legal 500 рекомендує практику злиття і поглинання та корпоративного права в найвищій категорії. Керівник практики Оксана Ільченко та «іноземний експерт» Ілона Цекелі відзначені серед Провідних експертів. Партнер Олег Бойчук отримав індивідуальне визнання як «компетентний і кваліфікований» професіонал.

«Старанна, чесна та злагоджена» команда практики вирішення спорів вкотре посідає найвищі позиції в рейтингу, а «уважний і працьовитий» керуючий партнер, керівник практики Сергій Свириба отримує найвищу оцінку. Довідник високо оцінює «надзвичайно освіченого, розсудливого» партнера Маркіяна Ключковського. У свою чергу, партнер Гліб Бялий отримав індивідуальне визнання за значний досвід ведення судових справ.

Практика енергетики також посідає перший рядок у рейтингу. Партнери Роман Степаненко та Маркіян Ключковський відзначені як ключові експерти в цій галузі.

Бюро отримало найвищі рекомендації в сфері інтелектуальної власності. Керівник практики Тарас Кислий рекомендований за досвід «супроводу спорів у сфері інтелектуальної власності, реєстрації прав та антимонопольних питаннях».

Відзначаючи досягнення практики нерухомості і будівництва, довідник окремо виділяє партнера Олега Бойчука та його нещодавній досвід з консультування «Універмагу «Україна» та японської торгово-інвестиційної компанії.

Аналітики рекомендують податкову практику бюро, відзначаючи «неперевершених» радників Олександра Майданика і Арсена Мілютіна.

The Legal 500 – незалежний міжнародний довідник, який надає найбільш повну та точну інформацію про юридичні фірми в більш ніж 100 країнах світу. З повною версією рейтингу можна ознайомитись за посиланням.

Ключові контакти

вернуться в Новости