12 квітня 2017
ЄПАП Україна входить до числа провідних юридичних фірм за версією The Legal 500 EMEA 2017

Авторитетний міжнародний довідник The Legal 500 EMEA 2017 вкотре рекомендує ЄПАП Україна у всіх сферах практики, які досліджувались в Україні.

ЄПАП Україна отримало найвищі позиції в чотирьох сферах практики – вирішення спорів, енергетика, інтелектуальна власність і податкове право.

Бюро також отримало високі рекомендації в сферах банківського та фінансового права, ринків капіталу, злиття і поглинання та корпоративного права, нерухомості та будівництва.

Чотири юристи Бюро увійшли до списку провідних експертів, один відзначений в категорії «Юристи нового покоління», а десять отримали індивідуальне визнання у відповідних галузях права.

ЄПАП Україна визнано «однією з провідних фірм в Україні». Довідник рекомендує практику банківського і фінансового права та ринків капіталу, на чолі з «неперевершеним юристом» Романом Степаненко, а також рекомендує Катерину Олійник.

Команда практики злиттів і поглинання та корпоративного права, яка «супроводжує угоди на відмінно», входить до числа лідерів. Оксана Ільченко та Ілона Цекелі визнані «Провідними експертами». Довідник також відзначає Олега Бойчука та Оксану Франко, яка увійшла до категорії «Юристів нового покоління».

Практика вирішення спорів вкотре посідає найвищі позиції (Tier 1), а Сергій Свириба знову отримує найвищу оцінку. Довідник високо оцінює «розумного» Маркіяна Ключковського, «активного і оперативного» Гліба Бялого та «добропорядного і працелюбного» Арсена Мілютіна. Сергій Гребенюк також отримує індивідуальне визнання.

Практика енергетики займає найвищу позицію в рейтингу (Tier 1) за надання «високоякісних послуг». Довідник виділяє Романа Степаненко серед «Провідних експертів» і рекомендує Маркіяна Ключковського.

Практика інтелектуальної власності отримує найвище визнання за «кропітку роботу над вирішенням всіх проблем». Тарас Кислий рекомендований як «юрист з творчим підходом до судових спорів».

Довідник також рекомендує «надійну» практику нерухомості, окремо виділяючи Олега Бойчука.

Цього року податкова практика входить до числа лідерів (Tier 1). Довідник відзначає Олександра Майданика, а також Арсена Мілютіна за «відмінні навички і досвід».

The Legal 500 – незалежний міжнародний довідник, який надає найбільш повну та точну інформацію про юридичні фірми в більш ніж 125 юрисдикціях.

Ключові контакти

вернуться в Новости