12 березня 2012
ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» знову визнано однією з кращих арбітражних практик світу за рейтингом GAR 100 2012

Цього року юридичне бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» черговий раз увійшло до переліку кращих юридичних фірм у сфері міжнародного арбітражу за версією престижного рейтингу Global Arbitration Review 100 (GAR 100), ставши єдиною юридичною фірмою серед країн СНД.

GAR 100 зазначає, що ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» на сьогодні є «одним з провідних брендів юридичного ринку», що об’єднав, у результаті злиття, експертизу двох великих юридичних фірм, – Magisters та російського Адвокатського бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» – кожна з яких незалежно входили до рейтингу GAR 100 раніше. Цього року визнання рейтингом GAR 100 отримали арбітражні практики об’єднаної фірми в Україні, Росії та Білорусії.
 
Міжнародна арбітражна практика ЄПАП Україна «неодноразово отримувала найвищі оцінки» видання. Аналітики GAR 100 зазначають, що цього року однією з основних новин стало призначення Маркіяна Ключковського партнером Бюро. Разом з Сергієм Свирибою, керуючим партнером ЄПАП Україна, пан Ключковський є співкерівником арбітражної практики в Києві. Окрім того, за дослідженням GAR 100 М. Ключковського визнано «провідним, якщо не єдиним на місцевому ринку експертом у сфері спортивного права».
 
Протягом багатьох років ЄПАП є одним з лідерів сфери міжнародного арбітражу в СНД, що успішно здійснює представництво інтересів як держав та урядів, так і найбільших міжнародних компаній. Практика вирішення спорів ЄПАП посідає перші місця за рейтингами Chambers і Legal 500, PLC Which Lawyer, Who's Who Legal та інших довідникових видань.
 
Global Arbitration Review – авторитетне міжнародне видання, яке щорічно публікує рейтинг кращих юридичних компаній світу зі спеціалізацією у сфері міжнародного арбітражу. Рейтинг базується на результатах незалежного дослідження, що проводиться аналітиками GAR, та враховує відгуки клієнтів і практикуючих юристів з різних країн світу.

 

вернуться в Новости