07 липня 2015
Гліб Бялий призначений партнером ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна

ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна з радістю повідомляє про призначення Гліба Бялого на посаду партнера з 1 липня 2015 року. Таким чином, кількість партнерів в Україні збільшилась до 6, а загальна кількість партнерів досягла 32. Після вступу на посаду партнера Гліб продовжить працювати в якості співкерівника судової практики, а також керівника практики міжнародного торгового та митного права ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна.

Гліб має більш ніж 10-річний досвід юридичної практики та спеціалізується на супровід проектів у сферах вирішення судових спорів, міжнародного торгового права, торгових розслідувань і права СОТ. Значний досвід пана Бялого у сфері вирішення судових спорів включає консультування клієнтів з питань захисту корпоративних прав від неправомірних злиттів і поглинань, фінансового права та цінних паперів, господарського, податкового та трудового права. Гліб регулярно представляє інтереси національних та міжнародних компаній різних галузей економіки в судах усіх рівнів та в державних органах. Він також консультує клієнтів з широкого кола питань у сфері міжнародного торгового та митного права, зокрема з питань антидемпінгових, антисубсидиційних та спеціальних торгових розслідувань в США, ЄС і СНД.

Гліб отримав диплом магістра міжнародного публічного права в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. З 2007 року є членом Київської обласної колегії адвокатів.

«Ми з великим задоволенням вітаємо Гліба в команді партнерів Бюро. Призначення Гліба ще раз підтверджує правильність обраної нами стратегії, спрямованої на розвиток і вирощування талантів всередині компанії. Ми переконані, що високий рівень професіоналізму та значний досвід, безсумнівно, дозволять Глібу зробити істотний внесок у подальший розвиток Бюро», - коментує Сергій Свириба, керуючий партнер ЮБ« Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери »Україна.

вернуться в Новости