30 листопада 2015
Гліб Бялий названий одним з кращих експертів у сфері міжнародної торгівлі та митного права в Україні за версією Who's Who Legal

Гліб Бялий, партнер, керівник практики міжнародного торгового та митного права ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна, названий одним з кращих юристів України у сфері міжнародної торгівлі та митного права за версією міжнародного видання Who's Who Legal: Trade & Customs 2015.

Цього року до списку провідних фахівців у сфері міжнародної торгівлі та митного права за версією Who's Who Legal увійшло понад 390 експертів з 213 юридичних фірм із 42 країн світу, на підставі комплексного незалежного дослідження серед їхніх колег і клієнтів по всьому світу.

Гліб Бялий є визнаним експертом у сфері міжнародної торгівлі та митного права, зокрема, він отримав індивідуальне визнання щорічного рейтингу «Ukrainian Law Firms 2015. A Handbook for Foreign Clients».

Who's Who Legal – незалежне дослідження, яке проводиться з 1996 року і щорічно відзначає більш ніж 1700 лише провідних юристів у різних сферах практики з понад 100 країн. Більш детальна інформація доступна за посиланням.

 

вернуться в Новости